Prima FRESH festivaly se vracejí a svou pouť startují v Plzni

Kuchařská esa v čele se Zdeňkem Pohlreichem, delikatesy světové úrovně, špičkové restaurace, škola kávy, vinaři i malé pivovary a k tomu koncerty. To je stručný výčet toho, co nabídne letos Prima FRESH festival 2022.

Prima FRESH festival 2022 opět zavítá do Plzně, Liberce a Pardubic. Odstartujeme v květnu, a to v sobotu 21. května v Plzni. Ovšem pozor, tentokrát se milovníci dobrého jídla potkají v areálu Plzeňského Prazdroje.

Opět nebude chybět ani stánek Prima FRESH, kde můžete získat zdarma nejen časopis Prima FRESH plný skvělých receptů. Nebude chybět ani autogramiáda herců z oblíbeného seriálu ZOO. Konkrétně se můžete těšit na Roberta Urbana, Michaelu Petříkovou nebo Jitku Sedláčkovou. Na místě bude také k prodeji CD ZOO s hity Evy Burešové a Vaška Noida Bárty.

A bude pro vás také přichystaná prezentace značky Dellinger, která připravila speciální kolekci nožů v edici Prima FRESH.

Bohatý program také doplní živé koncerty, které jsou novinkou letošního ročníku. V sobotní podvečer se o pořádný mejdan postará kapela Děda Mládek Ilegal Band. Ve vinařské zóně se o atmosféru v sobotu postará Cimbálová muzika Denár. V minulém roce sklidil ovace Hermès Karel a nebude chybět ani tentokrát, jeho koncertu patří nedělní odpoledne.

Kromě skvělého Zdeňka Pohlreicha nebude chybět báječná Veronika „Besky“ Danišová známá z televizní show nebo kapitán českého Národního týmů kuchařů a finalista Global Chefs Challenge Honza Horký. V neděli 22. 5. od 13:00 se můžete těšit i na šéfredaktorku Prima FRESH Kláru Michalovou, které při vaření budou sekundovat moderátorka Prima ČESKO Alexandra Hrdinová a moderátor Nového dne Josef Mádle.

Během dvou festivalových dnů představí své degustační menu jak lokální bistra a restaurace, tak ty nejlepší podniky v ČR. Dokonce si pochutnáte na dobrotách i mimo naši českou klasiku. Nenechte si ujít dobroty z mexické, vietnamské, japonské i španělské kuchyně nebo extrémní catering.

Kompletní informace na www.freshfestival.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty