Oslavte víkend oroseným tuplákem!

Pivní víkend Foto:
Pivní víkend
Foto: Thinkstock

I ten, kdo ani okem nezavadil o kalendář, ví, že víkend patří dětem. Když si dopoledne odbudete na pouti, máte zbytek dne na to, abyste se věnovali onomu dítěti ve vás samých a zašli na jednu z parádních pivních akcí tohoto víkendu. Pivní radovánky si užijí i vaše ratolesti!

PIVO NA NÁPLAVCE ANEB FESTIVAL MALÝCH A MINI ČESKÝCH PIVOVARŮ

31. května – 1. června 2013, náplavka, Rašínovo nábřeží, region Praha

Pražskou náplavku doslova zaplaví vlna skvělých piv z rozmanitých českých malých a mini pivovarů. Ochutnat můžete ze 70 pivních speciálů! Čeká vás pivní gastronomie, hudební a divadelní představení a také pivní bleší trh. Nepropásněte limitovanou edici festivalového „vltavského plavce“.

PACOVSKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI

1. června 2013, 3. ročník, Zámek Pacov, Pacov, region Vysočina

Zámecká zahrada slibuje romantickou pivní atmosféru, na kvalitní chutě pak láká minipivovar Pacov a další tři účinkující: Podklášterní pivovar Třebíč, Pivovar Nomád a Prievalský pivovar Sandorf. Na velké děti čekají pivní soutěže, na malé pak program pro děti. Jíst se bude z grilu a do rytmu se bude skákat místním kapelám.

Pivní víkend, Foto: Thinkstock

ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL 2013

16. května – 1. června 2013, Výstaviště PrahaHolešovice, region Praha

Končí český Oktoberfest, máte tedy poslední šanci přiťuknout si tuplákem, aniž byste se museli vydávat do Němec! Na pivním festivalu se platí speciální měnou – pivním tolarem, ty můžete směnit za nejrozličnější pivní speciály. K orosenému litru se nejlépe hodí tlačenka, utopenci, pivní a plísňové sýry, a proto jich v Holešovicích bude dostatek!

A nezapomeňte: JEDINÁ PŘIJATELNÁ ČEPICE DO LETNÍCH DNÍ JE TA PIVNÍ!

 Další tipy na gastroakce po celé republice najdete na GASTRONAUT.CZ

Videa

reklama

reklama