zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Podzimní číslo časopisu Prima FRESH
Autor: archiv Podzimní číslo časopisu Prima FRESH

Vychutnejte si pestrý podzim s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH nabízí téměř 80 nových receptů, které vás provedou pestrým obdobím podzimu. Najdete ho v prodeji už od středy 13. září!
klaram , 11.09.2017

reklama

Léto se s námi pomalu loučí a nadvládu v přírodě přebírá podzim. Není ale třeba smutnit, právě jídlo nám tuto skutečnost určitě vynahradí. Podzimní jídelníček je totiž plný výrazných chutí, barev i vůní, na zahradách dozrává spoustu báječné zeleniny i ovoce, lesy snad nabídnou záplavu hub a to všechno díky našim receptům proměníte v pochoutky, které vám podzimní čas výrazně zpříjemní.

Pro mě je podzim chvílí, kdy na stole nesmí chybět polévka. Plná miska hřejivého jídla, v kterém stojí lžíce – a i když nedám dopustit na české poklady, jako je kulajda, bramboračka nebo zelňačka, ráda zkouším i nové kombinace chutí a poohlížím se po inspiraci po celém světě. Proto pro vás máme nové recepty na husté polévky snad ze všech kontinentů.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Časopis Prima FRESH (podzim 2017)

Časopis Prima FRESH podzim 2017 Foto:

Ale doma je doma, takže jsme neopominuli ani českou kuchyni. A jejím synonymem jsou naše národní poklady – tedy omáčky a knedlíky. Klasickou čtveřici omáček jsme doplnili recepty na čtvery knedlíky a já rozhodně doporučuji otestovat ty pečené – je to něco nového, co stojí za vyzkoušení.

A po dobrém jídle nesmí chybět sladká tečka! Protentokrát jsme vybrali recepty, v kterých se kombinují mák a švestky – dokonalá symbióza chutí může mít mnoho podob, jak vás na následujících stranách přesvědčíme. Ale potěšíme i čokoholiky a ty, kteří mlsají rádi, ale zdravě.

V tomto čísle najdete také ukázku z nové kuchařky, která představuje autentické recepty z vietnamské kuchyně. Autoři Tuan & Lan jsou průkopníci, kteří v Praze otevřeli první bistro, v kterém nabídli zákazníkům tradiční polévku pho bo, jarní závitky a bun cha. Úspěch se dostavil velmi rychle a vlna lehké a svěží vietnamské kuchyně se začala nezadržitelně šířit. Pokud jste i vy propadli jejímu kouzlu, můžete si podle receptů uvařit doma dokonalou vietnamskou hostinu.

Podzim je roční období plné pestrých barev a stejně tak pestrý může být váš stůl!

Vyberte si z více než 75 nových receptů a užijte si krásný podzim na vlně chutí :)

Klára - podpis Foto: Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla za cenu 3 a doručení časopisu přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH zima 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a pěkně ostrý dárek k tomu

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh , Prima Fresh , podzimní recepty , časopisy

reklama

Přečtěte si také