zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
VIP - Zdeněk Pohlreich v ZOO
VIP - Zdeněk Pohlreich v ZOO

VIDEO: Pohlreich griloval v zoo. Dokázal by udělat svíčkovou i ze žirafy?

Zdeněk Pohlreich grilování miluje. O víkendu odstartovala druhá série pořadu Rozpal to, šéfe!, kde Pohlreich opět připravuje to nejlepší na grilu. Co by ale svým dětem z grilu nikdy nedal a jaké zvíře by si rád ze ZOO připravil k snědku?
skrivaa , 11.05.2015

reklama

První série Rozpal to, šéfe! měla ohromný úspěch. Natočení druhé série bylo tak nasnadě. "Lidi to maj rádi, samozřejmě. Myslím, že to je výborněj způsob trávení času. Hromada lidí mě nařkla z toho, že jsem je nějakým způsobem inspiroval, což je samozřejmě příjemná věc," říkal o grilovací mánii kuchařský guru Pohlreich.

Pohlreich sám grilování miluje. Přes léto u něj doma gril téměř nevychladne, což má ale za následek to, že mu jeho vlastní děti začínají s vařením radit. "Ten nejstarší mě už komanduje, jak to má bejt propečený," směje se Pohlreich. Podle něj mohou děti jíst z grilu téměř cokoliv, ale jídlo by mělo být dobře stravitelné. "Asi bych je ale nekrmil nějakýma chemickýma omáčkama a přípravkama, jinak mám ale pocit, že se má proutek ohýbat, dokud je mladý, takže děti mají jíst to nejlepší hned od dětství."

Pohlreich griloval v ZOO, takže se nabízela otázka, z jakého zvířete by se čistě hypoteticky dala připravit nějaká dobrota? "Že bychom třeba plácli krokodýla na gril? Nebo že bychom udělali svíčkovou ze žirafy?" vtipkoval Pohlreich. Raději se necháme překvapit příště!

reklama

Související témata: Rozpal to, šéfe! , šéf , Zdeněk Pohlreich , grilování , žirafa , svíčková , ZOO

reklama

Přečtěte si také