zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Novoroční soutěž o 3 kuchařky
Novoroční soutěž o 3 kuchařky

V novoroční soutěži můžete vyhrát krásnou kuchařku dle vlastního výběru!

V předvánoční žni nových knih se urodila spousta krásných kuchařek. Vybrali jsme pro vás tři, o které si můžete zasoutěžit, a doplnit tak vaši sbírku. Stačí si jen vybrat, po které toužíte nejvíce, a zkusit štěstí!
klaram , 11.01.2017

reklama

A o které tituly můžete tentokrát soutěžit?

Novoroční soutěž o 3 kuchařky  Foto:

Polévková mánie

Kathryn Bruton

Už naše babičky říkávaly, že polévka je grunt. A nejlepší ze všeho je domácí. Jenže co s tím, když nemáme čas? A po pravdě řečeno, klasické polévky – bramboračka, hrachovka, gulášovka – už nás tak trochu nudí. Chtělo by to něco nového, originálního, dobrého a přitom zdravého. A právě tohle vás v této knize čeká.

Spousta receptů, málo kalorií. Exotické chutě z celého světa. Místo smetany a másla jsou tu výživné oleje z ořechů či semínek, aniž by to ve výsledku nějak ubralo na lahodnosti.

Opravdové jídlo

Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly

Kate Walsh

Opravdové jídlo je příručka, která vás seznámí s třiceti základními kuchařskými dovednostmi a umožní vám získat opět vztah k tomu, co jíte. I když jste naprostý kuchařský analfabet, velmi brzy si můžete stloukat vlastní máslo a mazat si ho na domácí nehnětený chléb, grilovat klobásky vlastní výroby a používat to nejčerstvější sezonní ovoce k výrobě vlastní šťávy. Pokyny doprovázené fotografiemi vás povedou krok za krokem od začátku až do konce.

Umění dobrého jídla

Jasmine a Melissa Hemsleyovy

Zdraví začíná zevnitř – přispěje k tomu i to, když jíte skutečné, průmyslově nezpracované a výživné jídlo, které vám umožní vést zdravější a aktivnější život. Z knihy sester Hemsleyových pochopíte, co je pro vaše tělo dobré. A můžete pak jednoduše změnit své návyky a vybrat si jídlo, které je lahodné a zároveň vám svědčí. Autorky na základě vlastních zkušeností a deseti let studia sepsaly základní pravidla, v nichž kombinují odvěké principy stravování s moderním dietetickým výzkumem. Ze svého bohatého repertoáru vyzkoušených receptů pak vybraly jednoduché předpisy pro domácí vaření od snídaní, polévek přes maso a ryby, přílohy, zeleninová jídla, saláty, dipy a zálivky až po pečené či nepečené dezerty a nápoje.

Knihy do soutěže věnovala nakladatelství Metafora, Omega, Slovart.

Stačí označit jako správnou odpověď tu knihu, kterou byste si přáli vyhrát přímo ZDE pomocí webového formuláře.

Soutěž byla ukončena.

Knihy získávají:

Klára Maťasová, Uherské Hradiště

Eva Hornychová, Lhota pod Libčany

Zuzana Novotná, Náchod

Herní řád

reklama

Související témata: soutěž , kuchařka , Prima Fresh , soutěž o kuchařky

reklama

Přečtěte si také