zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Jarní koleda s Prima FRESH
Jarní koleda s Prima FRESH

Užijte si jarní koledu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Zbrusu nové číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti už od 9. března – a je plné receptů, které vám domů přivolají jaro.
klaram , 07.03.2016

reklama

… miluju, když je ve vzduchu cítit jaro, ráno vás probouzí křik ptáků a cesty lemují keře zlatého deště obsypané záplavou žlutých květů. To je ta chvíle, kdy velké hrnce plné hustých horkých polévek vyměním za první jarní saláty a začnu se těšit na čerstvý chřest a obhlížet své místečko v lese, jestli už neraší můj milovaný medvědí česnek.

Jaro je nový začátek a přináší mnoho příslibů, stejně jako toto nové číslo Prima FRESH. Máme pro vás recepty na mladé křehké maso – vždyť telecí či jehněčí je právě teď nejsnáze k mání. Připravili jsme pro vás také úžasné „zelené“ recepty. Zelená se nejen tráva a listy stromů, ale i zahrádky a pole – hrášek, chřest, bylinky – užijte si zelenou vlnu s prvními posly jarní úrody!

Jarní koleda s Prima FRESH  Foto:

Prima FRESH jaro 2016 new Foto:

Nejdůležitějším jarním svátkem jsou Velikonoce a jejich neodmyslitelným symbolem jsou vejce. Zdá se to být obyčejná surovina, ale možnosti, jak vejce v kuchyni využít, jsou téměř nekonečné. Proto jsme z nich udělali hlavní hvězdu tohoto čísla a máme pro vás hned deset originálních receptů, ve kterých vejce hrají hlavní roli! A když už jsme u Velikonoc, nemůžeme opominout ani tradiční sladké moučníky, které k tomuto svátku patří. Poohlédli jsme se pro inspiraci v různých koutech světa a našli pro vás nevšední receptury, které osvěží váš sladký repertoár.

Ke spolupráci na tomto čísle jsme přizvali i několik zajímavých osobností. Nová hvězda na českém gastronomickém nebi – foodblogerka Bára Karpíšková alias Bjukitchen pro nás připravila tři originální recepty na ovesné kaše, Petra Davidová z blogu Kitchen and the City se s námi podělila o vyzkoušené a vynikajicí recepty na asijskou kuchyni a špičkoví šéfkuchaři z vyhlášených pražských restaurací vám nabízejí neotřelé způsoby na přípravu králíka.

Celkem pro vás máme víc než 75 nových receptů, které vám zpříjemní jarní čas. Zkrátka, je na co se těšit a to nejen v kuchyni!

Přeji vám krásné prosluněné jaro plné svěžích zážitků…

Vaše Klára Michalová, šéfredaktorka Prima FRESH

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla za cenu 3 a navíc od nás dostanete poukázku na rodinné vstupné na Bosch Fresh Festival v hodnotě 300 Kč. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH podzim 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a hodnotný dárek k tomu

Jarní koleda s Prima FRESH  Foto:

reklama

Související témata: jarní recepty , velikonoční recepty , časopis Prima Fresh

reklama

Přečtěte si také