Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastroakce: sladkosti, ryby a festival ambasád

Tipy na gastroakce: sladkosti, ryby a festival ambasád
Tipy na gastroakce: sladkosti, ryby a festival ambasád Autor: TZ
Jestli ještě nemáte plány na víkend, vůbec nezoufejte. Našli jsme pro vás tři tipy na gastroakce, které byste určitě neměli vynechat. Zvlášť pokud máte rádi ryby, sladké nebo s chutí objevujete nové věci.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rybí festival Dobříš

Ve středočeské Dobříši se už počtvrté uskuteční celodenní rybí festival. V prostorách colloredo-mannsfeldských sádek se 12. května od 10 do 17 hodin představí kuchaři s tipy na přípravu ryb, ale také someliéři, výčepní či odborníci na stolování. Návštěvníci ochutnají rybí speciality a zapojí se do hodnocení o nejlepší degustační menu z ryb. Letos bude poprvé součástí festivalu i doprovodný program pro děti se zábavnou stezkou.

sádky Colloredo-Mannsfeld, Dobříš

Facebook

Festival ambasád

V sobotu 12. května se uskuteční v rámci farmářských trhů na Kulaťáku již třetí ročník prezentace chutí a kultury Festival ambasád food & culture. Gastronomie z celého světa se představí pod záštitou ambasád, na pódiu se vystřídá několik zahraničních hudebních a kulturních produkcí. V uplynulém roce akci navštívilo přes 12 000 návštěvníků, zahraniční gastronomie se prezentovala na 55 stáncích pod záštitou 37 ambasád.

farmářské trhy Kulaťák; Vítězné náměstí, Praha

Facebook

Tipy na nová menu: italské, vegetariánské i kávové

Tipy na nová menu: italské, vegetariánské i kávové

Prague Candy Festival

Prague Candy Festival je unikátní akcí pro milovníky sladkostí ve všech podobách. Čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, zmrzlina, sladké nápoje, báječná káva a spoustu dalších dobrot – to vše na vás čeká na nejsladším festivalu roku. K tomu spousta atrakcí pro děti i dospělé, pestrý doprovodný program, živá ukázka výroby dortů, pralinek, zdobení cupcakes či marcipánu, soutěže o sladké ceny a originální vystavovatelé, kteří vám představí to nejlepší ze svých produktů. Třetí ročník se bude konat 12. a 13. května od 10 do 19 hodin v prostorách Pragovky, hned u výstupu z metra B Kolbenova.

Pragovka; Kolbenova 34, Praha

Facebook

Připravila Tereza Pánková

Související témata: gastronomie , food festival , jídlo , akce , festivaly , gastro akce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama