návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Soutěžte s námi o 10 balíčků Prima FRESH!

Soutěž o 10 balíčků Prima FRESH
Autor: archiv Soutěž o 10 balíčků Prima FRESH
Pro všechny naše fanoušky jsme připravili soutěž, ve které můžete vyhrát nejen nový podzimní časopis Prima FRESH, ale také horkou novinku – náš první stolní kalendář na rok 2018!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to jako včera, kdy skončily prázdniny a léto se s námi začalo loučit. Přechod k dlouhé zimě vám chceme ulehčit malou soutěží. Můžete v ní vyhrát nové podzimní číslo časopisu prima FRESH, které je nabité výbornými recepty, které vám tento čas zaručeně zpříjemní. Těšte se na hřejivé polévky, české omáčky a knedlíky, sladké kombo mák + švestky nebo autentickou vietnamskou kuchyni.

A pokud rádi zkoušíte nové recepty, připravili jsme také stolní kalendář na rok 2018, který vám přinese novou inspiraci pro každý týden v roce! Na své si přijdou milovníci sladkých dezertů, výtečných polévek, svěžích salátů i masových pečínek. A protože ctíme sezonu, nabízíme nápady na svátky velikonoční i vánoční, letní grilovačku i podzimní zpracování úrody. Recepty jsou jednoduché, snadno zvládnutelné a z dostupných surovin. Jsme si jistí, že mezi novými recepty si najdete své oblíbené, které se stanou součástí vašeho rodinného repertoáru.

Šanci na výhru má hned 10 soutěžících! A pokud nevyhrajete, nebuďte smutní, kalendář je v široké prodejní síti k mání za 59 Kč a časopis najdete právě teď ve všech dobrých trafikách.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku přímo ZDE pomocí webového formuláře.

Soutěž byla ukončena.

Výherci Fresh balíčků:

Petra Šebestová, Drnholec

Olga Štenglová, Plzeň

Miroslav Fulier, Česká Lípa

Jitka Kossiová, Trhové Sviny

Jana Švejzdralová, Děčín

Petr Holý, Trutnov

Michala Zálešáková, Bruntál

Kristýna Rončáková, Dobříš

Jiří Novotný, Kyšice

Věra Richterová, Liberec

Herní řád ZDE

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH

Vychutnejte si pestrý podzim s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Stolní kalendář Prima FRESH 2018 Foto:

Související témata: soutěž , časopis Prima Fresh , Prima Fresh , stolní kalendář
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama