zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Pesto ze sušených rajčat
Autor: kuchařka Jíme zdravě II. Pesto ze sušených rajčat

Pesto ze sušených rajčat

Hodnoceno: 0x
Sušená rajčata vynikají velmi intenzivní chutí, můžete je přidat do různých omáček, pod maso nebo do sendvičů... A nebo z nich zkuste připravit jednoduché pesto, které lze využít přímo na těstoviny nebo ho mažte klidně na krekry jako pomazánku.
do 10 minut

reklama

Postup

  1. Všechny ingredience rozmixujte do požadované konzistence.
  2. Podávejte například s celozrnnými těstovinami nebo jako pomazánku na krekry.
Pesto ze sušených rajčat
Autor: kuchařka Jíme zdravě II. Pesto ze sušených rajčat

reklama

Jíme zdravě s Fitrecepty II.

Je to jen pár měsíců, co trojice studentů Petr Novák, Barbora Kravková a Barbora Hlubučková uvedli na trh svoji kuchařku zdravých receptů, a již tu máme druhý díl. Stejně jednoduché, lákavé a přitom vymazlenější. Taková je kuchařka Jíme zdravě s Fitrecepty II. A co nového v ní najdete?

Členění kategorií je hodně podobné. Najdete tu opět Snídaně a svačiny, Polévky, Obědy a večeře, Pomazánky a nově Zdravé mlsání, Nápoje a saláty – a taky Vánoční laskominy. Autoři vyslyšeli přání fanoušků a přidali víc slaných snídaní a dobrot a také víc receptů s masem. Celkem jde o 123 lahodných receptů.

“I tentokrát jsme recepty vymýšleli tak, aby byly zdravé a jednoduché na přípravu. Těšte se na větší rozmanitost ingrediencí a postupů. I když jsme byli trošku odvážnější, pořád jsme dbali na to, aby byly suroviny dobře dostupné a postupy zvládl každý. Všechna jídla, která uvidíte na obrázcích, jsme přitom připravovali a fotili v normální kuchyni s běžným vybavením. A když jsme to zvládli my, zvládnete to taky!” připomíná za všechny tři autory hlavní devízu studentské kuchařky Petr Novák.

Související témata: pesto , Malá jídla