zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Malinová "raw" marmeláda
Autor: RAW pro zdraví a krásu Malinová "raw" marmeláda

Malinová "raw" marmeláda

Hodnoceno: 0x
Řeklo by se, že marmeláda z čerstvého ovoce musí být moc tekutá. Vážně? Chia semínka tady dostanou přesně tu správnou příležitost předvést vám, co dovedou. Nebudete se stačit divit, o kolik může být nevařená marmeláda lepší, svěžejší a přirozenější.
do 10 minut
1 sklenice porce

Zkuste i další recepty s chia semínky:

Článek

10 receptů se zázračnými chia semínky Foto:

10 receptů se zázračnými chia semínky

Chia semínka jsou aktuálním hitem ve zdravé výživě. Drobná semínka pocházejí z Jižní Ameriky, jsou to vlastně semena šalvěje hispánské. A proč jsou právě chia semínka tak...

reklama

Suroviny (1 sklenice porce)

Postup

  1. Vložte datle, maliny, datlový sirup a chia semínka do mixéru a mixujte při nízké rychlosti dohladka. Vlijte do skleněné nádoby, zavřete, uložte do lednice a nechte chia semínka, ať udělají své. Marmeláda je samozřejmě jedlá i tekutá, ale v lednici zhoustne a vydrží až 4 dny.
  2. PRIMA TIP: Tento džem můžete umixovat i z jahod, borůvek nebo ostružin. Využijete jej na placičky, palačinky nebo jako polevu na kaše, ať už vitariánské, či na některé vařené. Nemáte se za co stydět, ani když syrovým džemem namažete obyčejné české palačinky. Uvidíte, jak budou dětem chutnat.

Malinová "raw" marmeláda  Foto: Malinová "raw" marmeláda , Foto: RAW pro zdraví a krásu

RAW PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

Raw pro zdraví a krásu Foto:

Jitka Adamová

Kuchařská kniha s obsáhlou teoretickou částí týkající se zdraví a krásy je odpovědí na stále rostoucí trend syrové, nebo také živé či raw stravy. Autorka prostřednictvím jednoduchých receptů na polévky, hlavní jídla, dezerty a nápoje ukazuje, jak (ne)vařit rychle, ale přesto výtečně a zdravě. Syrová strava není jen módní záležitostí, je to styl života – života plného energie, pozitivního přístupu, s nímž se pojí krása a duševní pohoda. Vyzkoušejte jedinečné recepty, k jejichž nevaření potřebujete otevřenou mysl, mixér a jen „hrstku“ surovin. Kniha pro všechny vegetariány, vegany, vitariány, ale i pro ty, kdo chtějí (ne)vařit jednoduše, výtečně a zdravě!

Vydalo nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz

reklama