zpět

Hledáte inspiraci pro každodenní vaření?

Nechte si zasílat newsletter plný sezónních receptů.
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Novinky na trhu: vícezrnné krekry, bylinné čaje, americký bourbon nebo sada hrnců
Autor: TZ Novinky na trhu: vícezrnné krekry, bylinné čaje, americký bourbon nebo sada hrnců

Novinky na trhu: vícezrnné krekry, bylinné čaje, americký bourbon nebo sada hrnců

Další várka novinek je pro vás připravena! Opět tu máme nějaké to zobání, tipy na nápoje, ale zároveň i na vybavení do kuchyně. Náš článek tedy může být inspirací pro vlastní odměny, ale také na zajímavý dárek pro gastro nadšence.
TZ, Tereza Pánková , 18.01.2022

reklama

Vícezrnné krekry od KOMPEKU

Po Vánocích je většina z nás přesycena cukrovím a válením se u pohádek. Kila neúprosně stoupají a právě teď je nejvyšší čas s tím něco udělat! Dostat se zpátky do formy nemusí být zase tak těžké. Kladenská rodinná pekárna KOMPEK přichází s novinkou v podobě vícezrnných bílkovinných krekrů s příchutí barbecue. S sebou si je můžete zabalit jako svačinku do školy či do práce nebo si je otevřít, když vás honí mlsná.

Novinky na trhu: multifunkční fritéza, bylinné víno nebo kakaová oplatka

Novinky na trhu: multifunkční fritéza, bylinné víno nebo kakaová oplatka

Krekry mají vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, díky kterým vyváženě doplňují jídelníček. Jsou bohaté na bílkoviny a vlákninu, neobsahují palmový olej a mohou přispívat k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Chutnají skvěle nejen samotné, ale také spolu s různými dipy či pomazánkami.

Funkční bylinné čaje TEEKANNE

Od teplých jarních paprsků nás ještě dělí mnoho času a unavenému organismu bychom měli dopřát přírodní povzbuzení. Bylinné čaje od TEEKANNE v sobě spojují sílu léčivých rostlin, díky nimž můžete podpořit svou imunitu a celkové zdraví nejen před všudypřítomnými původci respiračních onemocnění.

Zahřejte se bylinnými čaji od Teekanne.
Autor: TZ Zahřejte se bylinnými čaji od Teekanne.

Zázvor nepřináší pouze štiplavou povzbuzující chuť, ale také řadu blahodárných účinků na dolní i horní dýchací cesty. Proto ho najdete v bylinné směsi Dýchací cesty a krk se zázvorem. Pravidelné popíjení horkého čaje navíc díky zázvoru může přispět k přirozené obranyschopnosti organismu a může skvěle podpořit i váš imunitní systém. K tomu pomáhá také lípa srdčitá. Její sušené květy přináší zklidňující účinky na krk, hrtan i hlasivky a díky schopnosti příjemně prohřát organismus tak může být skvělým pomocníkem při prvních projevech nachlazení.

Nadčasová ikona Wild Turkey Bourbon 101

Dopřejte si něco výjimečného. Poznejte příběh a chuť věhlasného amerického bourbonu, který se vyrábí již 60 let stejným ověřeným způsobem. Wild Turkey vás osloví nevšedním kontrastem jemnosti a síly. Vyrábí se na základě tajné směsi kukuřice a kvalitních obilovin a následně zraje 6–8 let v dubových sudech vypálených na nejvyšší stupeň, který je označován jako „alligator char“.

Máte rádi bourbon?
Autor: TZ Máte rádi bourbon?

Řada hrnců WMF Fusiontec Compact

Hrnce WMF Fusiontec Compact do vaší kuchyně vnesou pořádek a systém. Tato řada svým praktickým stohovatelným designem šetří cenné úložné místo, kterého v kuchyňské lince není nikdy nazbyt. Jedinečný materiál hrnců dělá z vaření nevšední zážitek. Keramické vrstvy, ze kterých jsou hrnce složeny, prošly během výroby procesem pálení a tvrzení, vytvořil se tak téměř nezničitelný materiál, který významně prodlužuje životnost produktů.

Sada hrnců by v žádné kuchyni neměla chybět.
Autor: TZ Sada hrnců by v žádné kuchyni neměla chybět.

Tento supermateriál disponuje nespočtem prvotřídních vlastností od hladkého povrchu odolného proti poškrábání přes možnost vaření s nízkým obsahem tuku až po snadné čištění. Hrnce jsou perfektním vodičem tepla, zajistí, aby vaše pokrmy byly rovnoměrně propečené a svou schopností tepelné akumulace je dlouho udrží připravené k servírování.

reklama

Související témata: novinky na trhu , gastronomie , nové produkty

reklama

Přečtěte si také