Novinky na trhu: multifunkční fritéza, bylinné víno nebo kakaová oplatka

Dnešní trojice novinek rozhodně stojí za to! Z rukávu pro vás tentokrát tedy sypeme tipy na multifunkční fritézu, nevšední bylinné víno a také novinku ze sekce oplatek. Stále tedy platí – udělejte radost sobě nebo někomu ze svých blízkých. Někdy stačí i jen maličkost. :)

Multifunkční fritéza Tefal

Tefal nabízí novou pomocnou ruku, tedy přesněji, pomocníka do kuchyně – Easy Fry Grill & Steam. Multifunkční fritéza, která může pomoci nastavit správné stravovací návyky a ušetřit spoustu času. Horkovzdušná fritéza, gril a vaření v páře – v jediném kompaktním spotřebiči! Designový kousek do kuchyně Easy Fry Grill & Steam FW2018 si poradí prakticky s každou surovinou, ze které vykouzlí delikatesu za zlomek času a s menším množstvím kalorií ve srovnání s klasickým spotřebičem.

Frituje hranolky, kuřecí nugety, upeče maso, rybu nebo griluje zeleninu s žádným nebo jen s minimálním množstvím oleje. Vařit je možné se 7 automatickými programy a 30 inspirativními recepty z digitální kuchařky, případně lze jídlo upravovat dle libosti a fantazie v kombinaci režimů tepelné úpravy a nastavení teplot od 80 až po 200 °C, to vše s pomocí jediného spotřebiče!

Rybízák Beziňák ve skle

Beziňák je originální bylinné polosladké víno, snoubící v sobě jemnou chuť květů černého bezu a vůni lučního kvítí. Při prvním ochutnání se velmi podobá klasickému vínu z hroznů, postupně se ale rozvíjí jemná bezinková chuť. Vzniklo dle vlastní receptury macerací voňavých květů černého bezu v révovém víně. Vychutnat si ho můžete jako punč, který vás v zimě a sychravém počasí perfektně zahřeje, nebo naopak pořádně vychlazený v horkých letních dnech. Přidat ho můžete také do alkoholických limonád nebo si z něj udělat vlastní verzi bezinkového drinku. V neposlední řadě je to bezesporu i milý dárek z nabídky Rybízáku.

Tradiční Fidorka s kakaovou příchutí

Potravinářská společnost Mondelēz International uvádí na český a slovenský trh novou, šestou stálou příchuť oplatek značky Fidorka. Tradiční kulatá oplatka bude mít kakaovou náplň v mléčné čokoládě a rozšíří základní portfolio značky. Zákazníci ji najdou v regálech obchodů v poutavém růžovém obalu.

Po 11 letech se začátkem roku 2022 u značky Fidorka změní také design loga a obalů celé její základní produktové řady. Tradiční kulatá oplatka zalitá v čokoládě se v továrně v Opavě vyrábí od 30. let minulého století. Původně se jmenovala Tartalletes, později Capri. Název Fidorka nese od 50. let minulého století na počest pekařské rodiny Fiedorů, která v Opavě v roce 1840 založila tradici pečení sušenek a oplatek.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty