reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
Novinky na trhu: "sušenková" zmrzlina, vulkanická voda, kvásek z Krkonoš nebo medová srdíčka
Autor: TZ Novinky na trhu: "sušenková" zmrzlina, vulkanická voda, kvásek z Krkonoš nebo medová srdíčka

Novinky na trhu: „sušenková“ zmrzlina, vulkanická voda, kvásek z Krkonoš nebo medová srdíčka

Dnes pro vás máme samé dobroty, jen co je pravda! Fajnovou zmrzlinu, zázračnou vodu nebo třeba kvásek, který rozhodně přijde vhod.
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Tereza Pánková

Oblíbené sušenky Lotus ve zmrzlině!

Tajemství oblíbených sušenek Lotus Biscoff spočívá v jejich jedinečné karamelizované chuti, křupavosti a originálním tvaru. Ne náhodou se tak staly součástí mnoha chutných receptů a také rituálů, kdy si sušenku vychutnáte se šálkem dobré kávy nebo čaje. Nyní přichází značka s novinkou ve formě zmrzliny. A vy si ji hned určitě zamilujete! Ochutnejte Lotus Biscoff zmrzlinu na dřívku ve dvojité polevě z belgické čokolády a z pomazánky Lotus Biscoff, smetanové zmrzliny v kelímku s originální příchutí sušenek, slaným karamelem nebo kousky belgické čokolády.

Novinky na trhu: stylový ešus, poctivá slanina nebo třeba rodinné vaření

Novinky na trhu: stylový ešus, poctivá slanina nebo třeba rodinné vaření

Vulkanická voda

Voda s evropskou historií přichází na český trh. Vulkanická voda Volvic je nejprodávanější vodou v Německu, ve Francii zabírá hned druhé místo a takto bychom mohli pokračovat dále. Volvic zastává názor, že zdraví planety navazuje na zdraví lidí. Proto je ve vodách Volvic maximální množství minerálních látek. Voda je balena v 1,5 litru, 1 l a 500 ml, vždy v plně recyklovatelných lahvích. Ve všech je ukryto kus sopky, která v každém zažehne pozitivní sílu a je jedno, jestli je člověk sportovec nebo tráví veškerý čas u počítače.

Za zmínku stojí, že voda Volvic spolupracuje od roku 2006 s UNICEF a právě díky svým spotřebitelům mají stovky tisíc lidí v afrických komunitách přístup k čisté vodě. K dostání je tato voda v řetězcích supermarketů, na pumpách a e-shopu firmy Mex Trading, která je výhradním dovozcem pro Českou republiku.

Vyzkoušeli jste už někdy vulkanickou vodu?
Autor: TZ Vyzkoušeli jste už někdy vulkanickou vodu?

Upečte si chleba s kváskem z Krkonoš

Chlebový kvásek býval běžnou součástí kuchyní našich prababiček. Při přípravě chlebového těsta kuchařky odkládaly vždy malý díl kvásku, který se pak rozmnožil a posloužil k přípravě dalšího těsta. A tak stále dokola. Domácí pečení chleba se vrací do módy a můžete si ho vyzkoušet díky mraženému kvásku z pekárny Nopek. I když se zdá, že zmražení může kvásek zničit, tak opak je pravdou. Zamražený vydrží až jeden rok a neztrácí na své kvalitě. Navíc je zdravější než sušené kvásky. Při přípravě chleba musíte kvásek nechat povolit při pokojové teplotě minimálně jednu hodinu.

Kvásek vždy na dosah ruky.
Autor: TZ Kvásek vždy na dosah ruky.

Třicet minut necháte odstát mouku, vlažnou vodou a droždí, poté přidáte kvásek a další suroviny, trochu vody a uděláte těsto. To se musí nechat uležet hodinu pod utěrkou, promíchat, znovu odpočinout a následně si můžete vyválet libovolný tvar chleba, který podle chuti posypete sezamem, kmínem nebo třeba slunečnicovým semínkem. Dobře upečený chleba poznáte podle toho, že má zlatavou kůrku a při poklepání zespodu „zvoní“. Z kvásku si můžete připravit také skvělé krkonošské kyselo. K dostaní je například na Košíku.

Medová srdíčka jen tak na zobání, ale i jako dárek pro celou rodinu.
Autor: TZ Medová srdíčka jen tak na zobání, ale i jako dárek pro celou rodinu.

Medový dáreček od srdce

Rodinná Biopekárna Zemanka připravila s láskou pro všechny, kdo ocení sušenky lahodné receptury z kvalitních bio surovin, novinku. Řeč je o Medových bio srdíčkách s máslem. Pouhé přivonění k sušenkám vyvolá touhu ochutnat je. Intenzivní vůně másla se mísí s vůní medu, kterým jsou srdíčka slazena. Sušenky neobsahují ani vajíčka, ani palmový tuk. Pro jejich přípravu je použita kombinace bio mouky pšeničné hladké, špaldové hladké a ovesné celozrnné. Delikátní, medem slazené máslové sušenky nadchnou nejen děti, ale i dospělé. V neposlední řadě mohou vyjádřit něžné vyznání lásky.

Související témata: novinky na trhu , novinky , gastronomie , nové produkty

reklama

Přečtěte si také