návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Nová kniha z edice Prima FRESH pro všechny milovníky dobrého jídla!

Letní kuchařka
Letní kuchařka
Z čerstvého sezonního ovoce a zeleniny, vybraných kousků masa, voňavých bylinek jsme připravili novou Letní kuchařku s 60 neodolatelnými recepty pro radost z léta. Užijte si vlahé letní večery, připomeňte si atmosféru prázdnin strávených u babičky a osvěžte svou sbírku letních receptů...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Známe to všichni – první paprsky probouzejícího se slunce a k tomu pomalá snídaně, lehký zdravý oběd, odpolední osvěžující drink a večerní grilování či piknik s rodinou a přáteli. Díky nové Letní kuchařce vonící létem se vaše jídla stanou gurmánským zážitkem.

Kniha je prakticky členěna na šest částí – od snídaně přes předkrmy, polévky a hlavní jídla až po sladké tečky a nápoje. Díky šedesáti receptům načerpáte inspiraci a váš kuchařský um se stane legendou každé zahradní slavnosti i obyčejného posezení na terase se sklenkou vína a dobrým jídlem. Nechte se unést chutí jahodové bruschetty, polévky z pečených rajčat, grilovaného lososa s mangovou salsou či křehkého koláče s borůvkami.

Každý recept navíc obsahuje dobu přípravy i počet porcí, takže si můžete letní odpoledne perfektně naplánovat. U některých receptů naleznete i Prima tip, který vám poradí, jak pochoutku správě servírovat či jak ji dozdobit, a dosáhnout tak nejen chuťového, ale i vizuálního zážitku z delikatesy na svém talíři.

Užijte si prázdninovou pohodu s novými recepty plnými chutí, vůní a slunce!

Kniha obsahuje výběr těch nejzajímavějších a nejosvědčenějších letních receptů z časopisů Prima FRESH a je právě k dostání ve vašem knihkupectví.

Knihu si lze také zakoupit online v ESHOPU

Letní kuchařka
Letní kuchařka
Reklama