zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Haribo Malý cukrář zná další finalisty
Autor: archiv Haribo Haribo Malý cukrář zná další finalisty

Haribo Malý cukrář zná další finalisty. Zkuste své štěstí v posledním kole

Prázdniny se nám přehouply do své druhé poloviny a spolu s nimi skončilo i druhé kolo soutěže Haribo Malý cukrář. Odborná porota na začátku tohoto měsíce vybrala další dva finalisty, kteří se zúčastní velkého finále v pražském kulinářském studiu Laboratorio. Nepromeškejte svou příležitost a přihlaste svůj originální recept do soutěže, poslední kolo končí 31. srpna. 

reklama

Haribo Malý cukrář je soutěž pro rodinné týmy vždy ve složení jeden dospělý a jedno dítě. Princip soutěže je jednoduchý, stačí připravit sladký pokrm, přidat libovolné bonbony od společnosti Haribo, výsledek vyfotit a nahrát na www.haribomalycukrar.cz. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích dle věku dítěte. První je od pěti do osmi let, druhá pak od devíti do třinácti let. Z každé kategorie odborná porota vybere jednoho finalistu, který své kulinářské umění předvede naživo v pražském Laboratoriu. 

Známe další finalisty

Na konci července se uzavřelo druhé kolo soutěže. Z kategorie věku do osmi let postoupil do finále recept na barevný Dort s malinovým krémem od Lucie a jejího pomocníka z Krnova, z druhé kategorie postoupil recept na úžasný Piškotový dort s Haribo nákladem od Marie z Telnice. Že doma také připravujete vynikající dorty? Tak honem do kuchyně a přihlaste se do soutěže. 

Hledáte inspiraci? Máme pro vás celou sbírku skvělých receptů:

O co hrajeme? 

Kromě sladkých cen od společnosti Haribo se hraje také o výkonné kuchyňské roboty od společnosti KENWOOD, se kterými bude vaření a pečení hračka, a kulinářský víkend pro celou rodinu v Praze, který začne luxusní večeří v restauraci Riccarda Lucqueho. Celý víkend pak bude zakončen na festivalu YOU FEST. Neváhejte a přihlaste se do soutěže s vaším originální receptem s bonbony Haribo. Veškerá pravidla a také kuchařskou inspiraci naleznete na www.haribomalycukrar.cz

reklama

Související témata: Haribo , Haribo Malý cukrář , pečení s dětmi

reklama

Přečtěte si také