návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Haribo Malý cukrář zná další finalisty. Zkuste své štěstí v posledním kole

Haribo Malý cukrář zná další finalisty
Autor: archiv Haribo Haribo Malý cukrář zná další finalisty
Prázdniny se nám přehouply do své druhé poloviny a spolu s nimi skončilo i druhé kolo soutěže Haribo Malý cukrář. Odborná porota na začátku tohoto měsíce vybrala další dva finalisty, kteří se zúčastní velkého finále v pražském kulinářském studiu Laboratorio. Nepromeškejte svou příležitost a přihlaste svůj originální recept do soutěže, poslední kolo končí 31. srpna. 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Haribo Malý cukrář je soutěž pro rodinné týmy vždy ve složení jeden dospělý a jedno dítě. Princip soutěže je jednoduchý, stačí připravit sladký pokrm, přidat libovolné bonbony od společnosti Haribo, výsledek vyfotit a nahrát na www.haribomalycukrar.cz. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích dle věku dítěte. První je od pěti do osmi let, druhá pak od devíti do třinácti let. Z každé kategorie odborná porota vybere jednoho finalistu, který své kulinářské umění předvede naživo v pražském Laboratoriu. 

Známe další finalisty

Na konci července se uzavřelo druhé kolo soutěže. Z kategorie věku do osmi let postoupil do finále recept na barevný Dort s malinovým krémem od Lucie a jejího pomocníka z Krnova, z druhé kategorie postoupil recept na úžasný Piškotový dort s Haribo nákladem od Marie z Telnice. Že doma také připravujete vynikající dorty? Tak honem do kuchyně a přihlaste se do soutěže. 

Hledáte inspiraci? Máme pro vás celou sbírku skvělých receptů:

O co hrajeme? 

Kromě sladkých cen od společnosti Haribo se hraje také o výkonné kuchyňské roboty od společnosti KENWOOD, se kterými bude vaření a pečení hračka, a kulinářský víkend pro celou rodinu v Praze, který začne luxusní večeří v restauraci Riccarda Lucqueho. Celý víkend pak bude zakončen na festivalu YOU FEST. Neváhejte a přihlaste se do soutěže s vaším originální receptem s bonbony Haribo. Veškerá pravidla a také kuchařskou inspiraci naleznete na www.haribomalycukrar.cz

Související témata: Haribo , Haribo Malý cukrář , pečení s dětmi
Reklama