Tipy na gastroakce: street food, prosecco nebo letní piknik

Srpen se blíží ke konci, ale gastroakce rozhodně nekončí! Přinášíme vám další várku tipů, kde si můžete užít pohodový víkend. :)

Hamburger fest 2018

Milujete hamburgery? Proto si určitě nenechte ujít speciální Hamburger fest, který se bude konat o víkendu 24. až 26. srpna. Kromě rozmanité nabídky burgerů (v nabídce naleznete i vegetariánský) vás v sobotu navíc čeká ještě kulturní zážitek v podobě živé hudby – na kytaru bude hrát Petr Lehner.

areál Šeberák; K Šeberáku, Praha

Facebook

Ovínění na Ladronce

V sobotu 25. srpna si můžete vychutnat skleničku výborného vína v dokonalé kombinaci s vybraným jídlem. To vše se odehraje na místě, které v historii proslulo pěstováním výjimečného vína, opěvovaného po celé Praze. Těšit se můžete na více než 20 druhů vín z Moravy i světa, párování s jídlem, ale na své si přijdou i děti – pobaví se třeba na skákacím hradu.

usedlost Ladronka, Praha

Facebook

Veganské hody 2018

Sobotní program nekončí u vína – po roce se na vás opět těší pořadatelé veganských hodů u Café na půl cesty (v Centrálním parku Pankrác). Kromě veganských pochutin a osvěžující zmrzliny budou na místě stánky několika neziskových orgazicí a několik stánků s oblečením.

Café Na půl cesty; park Na Pankráci, Praha

Facebook

Piknik na Nováku

Sobota 1. září bude v Příbrami patřit kulinářským zážitkům a pohodovému setkání milovníků dobrého jídla. Na co se můžete těšit? V areálu rybníku Novák uprostřed Příbrami bude připraveno asi 30 stánků s dobrotami ze všech koutů světa. Součástí budou workshopy a další doprovodný program. Kromě jídla se můžete těšit také na širokou škálu nápojů. Kromě piva a nealkoholických nápojů to bude také prosecco nebo kvalitní káva a alkoholické nápoje.

Příbram

Facebook

Foodparade 2018

8. ročník Foodparade je tady! Dlouho očekávaný gastronomický festival těch nejlepších restaurací, bister, kaváren a pop-up podniků se uskuteční 1. a 2. září v zahradách Trojského zámku! Těšit se můžete na workshopy, piknikové posezení anebo na jednotlivé menu pokrmů, které jsou pro festival speciálně připraveny. Nebude chybět menu více než 20 restaurací, kuchařské workshopy a cooking show, samostatná gril zóna, škola foodstylingu, hudební program a doprovodný program pro děti.

Trojský zámek; U Trojského zámku 4/1, Praha

Facebook

Proseccofest na Hradě

Máte rádi Prosecco, Itálii a italské delikatesy? V tom případě si nenechte ujít druhý ročník Proseccofestu, který vše propojí v neděli 2. září ve Ville Richter na Pražském hradě. Těšit se můžete atmosféru italského léta ve společnosti báječného Prosecca, italských delikates a skvělé hudby s jedinečným výhledem na celou Prahu. Přijďte si vychutnat poslední prázdninový víkend ve společnosti bublinek.

Villa Richter; Praha

Facebook

Připravila Tereza Pánková

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty