Valentýna Jonaitis

Prostřeno! S27 (113) - Epizoda 113

Valentýna (24) studovala technické lyceum, dále balistiku na VŠ, ale studium nedokončila. Pracovala jako svářeč.

Nyní pracuje na pozici obchodně-technický specialista ve stejné firmě, kde dřív svařovala. Je svobodná a nemá děti. Žije v malém bytě a vařit bude v bytě rodičů, kde má stále pokoj. Do pořadu ji přihlásili její kolegové z práce. Jídla si do menu vybrala taková, která má ráda.

Koníčky, zájmy:Baví ji cestování, chození po horách a v zimě jezdí na lyžích a na snowboardu. Celkově ji baví sport. Volný čas ráda tráví s přáteli, rodinou a baví se.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je společenská a je pro každou legraci. Snaží se vyjít s každým a nehledí na věk, pohlaví ani národnost. Má ráda, když se v jejím životě něco děje. Nemá ráda nudu. Její rodina je pro ni vším, drží spolu a tráví spolu hodně času. Valentýna je velmi temperamentní.

Proč se přihlásila:Do pořadu ji přihlásili její kolegové z práce.

Co od soutěže očekává:Těší se na poznání fajn lidí, se kterými bude legrace. Chtěla by si užít příjemný týden plný jídla a dobré zábavy.

Co by udělala s výhrou:Pokud by vyhrála, tak by se podělila s rodiči a babičkou a jelo by na nějakou dovolenou. Babička už nemá kondici, tak aby si mohla odpočinout.

Vztah k vaření:Vztah k vaření má velmi kladný. Její babička vařila celý život v jídelnách, dopravním podniku nebo na táborech. Všechny recepty má Valentýna od ní.

Zajímavá historka z vaření:Jednou když vařila u babičky rajskou omáčku, tak nemohla najít pytlíky na koření, a tak si všechny kuličky spočítala a dala do omáčky. Omáčku pak dodělávala babička, která to nevěděla a všechno koření rozmixovala. Omáčka byla i tak dobrá, ale museli si při jídle vyndávat kousky koření.

Co nejraději vaří:Nejraději připravuje česká jídla, protože je na ně zvyklá. Když jde do restaurace, tak má nejraději asijskou kuchyni nebo smažený sýr a hranolky.

Co jí:Má ráda téměř vše, co dostane na talíř.

Co nejí, co by nikdy neochutnala:Nejí kopr, vnitřnosti, nádivky a žemlovku.

Nejoblíbenější jídlo:Mezi její oblíbená jídla patří pečené kuře s rýží a pár jídel z litevské kuchyně.

Alergie:Má alergii na augmentin a kiwi.

Co u stolu nesnáší:Při stolování jí vadí mlaskání, srkání polévky a stahování jídla z příboru zuby.

Motto:V životě se řídí heslem: „Vše je tak, jak má být. Ať už je to dobré nebo špatné. Z každého zklamání si máme vzít ponaučení a být lepším člověkem než včera. Žít každý den naplno, protože nikdy nemůžeme vědět, jak je to po nás přichystané tam shora a každý den může být náš poslední.“

Jakou si pro hosty připravila zábavu:Jako zábavu si pro své hosty připraví hledání rozdílů.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty