Radka Havlánová

Prostřeno! XXVII (26)

Radka vystudovala Gymnázium Jana Nerudy – bilingvní sekce – studovala a maturovala ve francouzštině. Dále pokračovala ve studiu na UPOL – obor andragogika v profilaci na personální management, kde získala titul bakalář.

Pracovala jako marketingový specialista a HR specialista. Nyní je na volné noze – OSVČ – a věnuje se marketingu, překladům a účetnictví. Má manžela Zdeňka. Má čtyři děti – dva kluky a dvě holky. Tři děti jsou bohužel v pěstounské péči. Nejmladší syn žije s ní a jejím manželem.

Její máma Prostřeno! milovala a vždy jí říkala, že je škoda, že neumí vařit, že by se jinak mohla přihlásit. Umřela v říjnu roku 2019 a Radka se naučila od té doby trochu vařit a teď by jí ráda poslala do nebe zprávu, že už se přihlásila. Zatím neví, jak by s výhrou naložila, a ani si nemyslí, že by mohla vyhrát. Jako zábavu si pro své hosty připraví odezírání ze rtů. Tato jídla si vybrala, protože by si je sama ráda někde dala.

Charakter: Sama sebe neumí popsat.

Zájmy: Má ráda fotbal, knihy, filmy, hudbu a rodinu. Ráda chodí na procházky, baví ji houbaření a vaření. Má ráda dobré lidi, dobré filmy a dobré víno.

Vztah k vaření: Vaření miluje. Baví ji pečení. Ale i přes to má nejraději, když někdo vaří pro ni.

Chutě: Jí vše, není v jídle vybíravá. Ráda má řízek s bramborovou kaší.

Nesnáší: Jí a ochutná opravdu vše.

Motto: V životě se řídí mottem: „Vše nějak dobře dopadne.“

Očekávání: Očekává zábavu, stres a legraci.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty