Michaela Opatřilová

Michaela studovala střední školu s maturitou obor management cestovního ruchu. Pracovala dva roky jako au-pair v Anglii. Dále pracovala jako vedoucí recepce v kadeřnickém salónu a nyní je asistentka vedení společnosti.

Má přítele, se kterým plánuje svatbu a společně mají fenku Jack Russel teriéra. Do pořadu se přihlásila sama, aby si mohla vyzkoušet soutěž na vlastní kůži, protože je jí jasné, že před televizní obrazovkou se vše lehce komentuje. Pokud by vyhrála, tak by část peněz rozdělila mezi soutěžící a zbytek by asi investovala do svatby. Výhra pro ni není prioritou, i když takovou sumu jen tak člověk na zemi nenajde.

Jako zábavu si pro své hosty připraví plastové kelímky naplněné vodou seřazené za sebou. Do prvního kelímku se dá pingpongový míček a soutěžící se snaží jej foukáním dostat až do posledního kelímku. Každý by jel dvě kola a nejrychlejší čas vyhrává. Tato jídla si vybrala, protože je má ráda. Vše jsou to jídla, která umí, věří si v jejich přípravě, a zároveň to může být pro její hosty něco nového.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, obětavá, nekonfliktní a je pro své okolí taková „vrba“, které se všichni svěřují.

Zájmy: Mezi její koníčky patří jumping, posilovna, jízda na kole a procházky a výlety s přítelem a pejskem.

Vztah k vaření: K vaření má velmi kladný vztah.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří svíčková a kachna se zelím.

Nesnáší: Nemá ráda vnitřnosti a vařený hrášek. Nikdy by nesnědla tvarůžky.

Motto: V životě nemá motto, kterým by se řídila.

Očekávání: Těší se na pohodové soutěžící, ráda by ochutnala něco nového a odnesla si nové recepty. Ráda zjistí, jak bydlí ostatní soutěžící.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty