Jan Staněk

Jan se vyučil jako číšník a také se této profesi celý život věnuje. Chvíli měl s kamarádem restauraci, kde obsluhoval, ale už ji nemá. Nyní je nezaměstnaný a občas chodí na brigády jako číšník.

S přítelkyní mají dvě dcery – Lucie Isabela (10 let) a Anička (2 roky). Přihlásil se podruhé sám. V pořadu účinkoval v roce 2018 a pokazil dezert. Rád by si napravil reputaci a pokusil se získat výhru ještě jednou. Pokud by vyhrál, tak by jel s rodinou na dovolenou a nakoupil by, co potřebují. Jako zábavu si pro své hosty připravil malování na trička, která si pak odnesou domů jako dárek. Menu sestavil z jídel, která má vyzkoušená.

Charakter:Sám o sobě tvrdí, že je cholerický, kamarádský, společenský a splachovací.

Zájmy:Mezi jeho koníčky patří poker, sport, sledování filmů v kině a cestování. Rád chodí rybařit a hraje šipky. Má rád dobré jídlo a volný čas se snaží trávit s rodinou.

Vztah k vaření:K vaření má velmi kladný vztah.

Chutě:Nejraději jí a připravuje maso a masové pokrmy, zejména na asijský způsob. Mezi jeho oblíbená jídla patří také svíčková na smetaně.

Nesnáší:Nechutná mu vařená zelenina (brokolice a mrkev), nejí koprovou omáčku ani zeleninové krémy.

Motto:V životě se řídí mottem: „Lepší prohrát než nehrát.“

Očekávání:Doufá, že bude při druhém natáčení už více v klidu, protože ví, co ho čeká a do čeho jde. Očekává výhru. Má připravenou taktiku – pokud někdo uvaří velmi dobře a bude to jen jeden člověk, který by ho mohl ohrozit, tak mu ubere body, aby měl větší šanci na výhru.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty