Denisa Mašková

Prostřeno! S27 (99) - Epizoda 99

Denisa (30) vystudovala hotelovou školu. Pracovala jako recepční ve fitness centru. Nyní pracuje jako vedoucí obchodu – správa e-shopu a fakturace v jedné firmě. Vedlejší příjem jsou masáže.

Žije v domě s přítelem se kterým si pořídila psa – huskyho Marvela. Kolem Marvela se točí celá jejich domácnost. Chodí s ním několikrát v týdnu běhat, trénuje canicross a celkové jsou akční rodina. Do pořadu jí přihlásila její sestřenice. Zábava bude malování na servírovací prkénka, která si pak hosté odnesou domů na památku. Jídla vybírala tak, aby se k sobě hodila a chutnala hostům.

Koníčky, zájmy:Má ráda výlety do přírody, caniscross a běh. Baví jí Maderotherapy masáže, kterým by se ráda věnovala jednou naplno a měla vlastní salón. S kamarádkami ráda chodí cvičit jógu a mají pravidelné sedánky u skleničky Prossecca. Má ráda rodinné sešlosti a letní grilovačky s přáteli.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, laskavá a soutěživá.

Co od soutěže očekává:Očekává, že nevyhraje. Vůbec netuší co má čekat. Je moc zvědavá, jak se bude cítit, až vystoupí mimo svou komfortní zónu. Věří, že celé natáčení bude dobrá zkušenost do života.

Co by udělala s výhrou:Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do svého podnikání, nebo by si užila exotickou dovolenou.

Vztah k vaření: K vaření má spíše pasivní vztah než aktivní.

Zajímavá historka z vaření:Jednou se jí podařilo zapomenout pyramidové pytlíčky s kořením ve svíčkové omáčce, kterou následně rozmixovala.

Co nejraději vaří:Ráda připravuje zdravá, rychlá a efektivní jídla.

Co jí:Snaží se stravovat kvalitními a zdravými potravinami.

Co nejí, co by nikdy neochutnala:Nejí houby.

Nejoblíbenější jídlo:Mezi její oblíbená jídla patří hovězí steak a sushi.

Co u stolu nesnáší: Při stolování jí vadí mlaskání a srkání.

Motto:V životě se řídí mottem: "Co nezkusíš, to nezažiješ."

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty