Barbora Uhlířová

Barbora vystudovala střední školu ekonomiky a cestovního ruchu obor právní administrativa – veřejnoprávní činnost.

Momentálně studuje na Ostravské univerzitě obor sociologie a filozofie. Je studentka a věnuje se sociálním sítím a focení. V zimě dělá instruktorku snowboardingu. Pracovala brigádně pět let jako servírka a baristka. Tři roky pak jako instruktorka snowboardingu. Má čerstvě nový vztah. Bydlí s přítelem. Do pořadu se přihlásila sama, protože zkusit se má dle jejího názoru vše. Ráda zkouší nové věci a miluje výzvy.

Účast v pořadu bere jako dobrou příležitost si vyzkoušet, jak je dobrá hostitelka, a zároveň má i možnost získat nové zkušenosti. Pokud by vyhrála, tak by si peníze ponechala na bydlení, studium, na cestování a část by dala na projekty, které plánuje v budoucnu. Jako zábavu si pro své hosty připraví mini beer pong. Toto menu je směs jejích oblíbených jídel. Je to kombinace indické, italské a české kuchyně.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická a má sportovního ducha. Je vždy pro každou legraci.

Zájmy: Mezi její koníčky patří fitness. Rekreačně se věnuje bojovým sportům. V zimě jezdí na snowboardu a dělá instruktorku. Baví ji focení, sociální sítě, vaření a hudba.

Vztah k vaření: Vaření bere jako koníček. Ráda vaří pro sebe, přítele a její rodinu a přátele.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří těstoviny a losos.

Nesnáší: Nejí kapustu, dršťkovou polévku a zelené fazolky. Nikdy by nesnědla kapustu a dršťkovou polévku.

Motto: V životě se řídí motty: „Žijeme pouze jednou.“ a druhé je: „Peníze budou, my nebudeme.“

Očekávání: Těší se na novou zkušenost, kdy se pokusí být co nejlepší hostitelkou pro někoho jiného než jen pro svou rodinu a přátele.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty