Zdeněk Pohlreich opět u sporáku: Vypečená roláda, lehoučké sicilské cannoli a mořský vlk s omáčkou. I to se naučíte během prvního dílu oblíbeného pořadu Šéfem za pár minut

Oblíbený pořad televize Prima Šéfem za pár minut přináší neotřelý pohled na vaření. Když své síly spojí Zdeněk Pohlreich s Danielem Combim, výsledkem může být jediné: oslnivá kuchyně v každé rodině. Diváci mohou sledovat skvělé tipy na rodinné vaření ze surovin, které stoprocentně mají doma, už 31. října v 8:55 na Primě.

Úvodem Zdeněk Pohlreich vysvětlí, že další díly pořadu jsou tu pro všechny, kteří rádi vaří a ještě raději se chlubí svými výtvory rodině, kamarádům. A předvede, že skvělé jídlo se dá připravit nejen z opovrhovaného bůčku, ale také že si můžete doma připravit velice snadno jednoduchý italský dezert, na kterém si snadno vypěstujete závislost. Snadné sicilské cannoli jsou přesně tou variantou dezertu, kvůli které se návštěv nezbavíte.

Masarykova oblíbená snídaně, tedy vejce do skla, přijdou na řadu také. Ovšem základem je co? „Jedině čerstvá vejce, takže nečekejte, že se vám dobrá snídaně tohoto typu povede z vajec, která jsou za zenitem.“

Pokud se snažíte stravovat zdravě, připravte si spolu se šéfem mořského vlka. Jestliže nevíte, jak správně vyfiletovat rybu, i na to přijde řada.

Sledujte novou řadu oblíbeného Šéfa a vařte jako on. Svižně, chutně, zdravě a s nápadem. I vy se totiž můžete stát Šéfem za pár minut. Také druhá série oblíbeného pořadu bude zaměřena na jednoduché a tradiční pokrmy, které z rukou mistra chutnají vždy skvěle a každý je zvládne stejně dobře jako on! Osm dílů špičkové kulinařiny v domácích podmínkách, všechny budou velmi pestré a nabídnou divákům různé varianty pokrmů. Zdeněk začne tzv. startérem, což představuje například předkrm, polévku či něco „do ruky“. Poté uvaří plnohodnotný hlavní chod a závěrem připraví pokrm ve stylu light kuchyně pro ty, kteří ještě nemají dost, ale zároveň se nechtějí přejídat.

Ve všech dílech si diváci snadno ověří, že při domácím vaření nemusí jít o dřinu, ale že to může být opravdu radost. A navíc umění, které bude chváleno celou rodinou. V neposlední řadě i peněženkou. Protože když se na přípravu jídel a fungování kuchyně podívají jako šéf, zbytky na vyhození zkrátka nebudou. Navíc – jídlo okořeněné spoustou humoru chutná nejlíp.

Připravte si už v sobotu se Šéfem dobroty, které si mlsné jazýčky vaší rodiny zamilují. Nezapomeňte se dívat 31. října v 8:55 na Primě!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty