Skvělé valentýnské tipy na poslední chvíli!

Zítra je ten den! Valentýn se blíží, takže pokud ještě nemáte vymyšleno, co své drahé polovičce pořídíte, ničeho se nebojte. Máme pro vás hned několik valentýnských tipů na poslední chvíli.

Darujte na Valentýna romantickou sadu čajů TEEKANNE

Připravte své drahé polovičce k Valentýnu překvapení, které vám oběma dokonale zpříjemní společné chvíle. Dárková kazeta vybraných čajů TEEKANNE v sobě ukrývá tři chuťově unikátní čajové speciality a romanticky laděný hrneček.

Do něj můžete svému protějšku připravit exotický čaj s chutí vášnivé maracuji Passion, pečlivě vybranou ovocnou směs se smyslným granátovým jablkem Love nebo překvapivé spojení třešní a čokolády v čaji Desire. Doušky vroucího čaje z valentýnské kazety zahřejí u srdce nejen při svátku zamilovaných, ale připomenou vám jeden druhého, kdykoli si uděláte pauzu na hrnek čaje.

Valentýn ve Starbucks

I letos ho můžete oslavit originálním způsobem v kavárnách Starbucks. Vezměte svou vyvolenou či vyvoleného na nejromantičtější nápoj sezony – Berry Hot Chocolate. Prémiová čokoláda, malinový sirup a nadýchaná malinová pěna, to je kombinace, které váš protějšek zaručeně neodolá.

Nápoj Berry Hot Chocolate vykouzlí neopakovatelnou romantickou atmosféru, ať už si ho dáte v horké, či ledové variantě. K dostání bude ve všech kavárnách do 16. února. Pokud si ho necháte připravit do vlastního šálku, ušetříte navíc 10 Kč a přispějete k ochraně přírody.

Sladkost vítězí!

Marks & Spencer tradičně připravil limitovanou kolekci valentýnských sladkostí, ve kterých samozřejmě nechybějí lahodné čokolády ve tvaru srdce. Ty najdete v prodejnách s potravinovou sekcí společně s bohatým výběrem vynikajících vín nebo valentýnským koktejlem Mojito.

Na rande do BB

Bageterie Boulevard rozhodně není restaurací jen pro osamocené duše, které potřebují rychle zahnat hlad. Zajít si teď do bageterie můžete i na opravdické rande! Tento český fastfood totiž při příležitosti svátku sv. Valentýna připravil akci pro všechny zamilované.

Pečené brambory Patatas budou nabízeny v extra zdvojeném kornoutu pro dva okořeněné vtipnou grafikou a navíc za zvýhodněnou cenu. Za speciální cenu se budete moct společně zakousnout i do Box4Family ve verzi „sestav si sám“. K tomu pár dostane dárek v podobě poukazu na snídani 1+1 zdarma. Celá “randicí” akce potrvá do konce února.

Valentýn ve znamení růžového přípitku

Valentýn je svátkem, kdy si konečně můžete udělat čas jen pro vás dva. Pokud nevyrazíte do restaurace na dobrou večeři, ale zůstanete v pohodlí a klidu domova, nezapomeňte se vybavit kvalitním přípitkem. Pro jedinečné chvíle vás dvou byla stvořena zamilovaná cava Anna de Codorníu Love. Dáváte-li před šumivým vínem přednost ginu, zkuste růžový Greenall’s Wild Berry Gin s infuzí malin a ostružin.

Greenall’s Wild Berry Gin

Prémiový London Dry Gin Greenall’s ve verzi se šťavnatými malinami a ostružinami si opravdu zamilujete. I s ovocnou infuzí si zachovává pro gin typickou suchost. Je však výjimečný středně intenzivním ovocným aroma a dlouhou dochutí. Perfektně se hodí do dlouhých drinků, skvěle pasuje ke kvalitním tonikům, např. Thomas Henry Cherry Blossom. Pít ho můžete jako aperitiv či samostatně.

Anna de Codorníu Love

Zamilovaná svěží Anna de Codorníu Love není jen skvělým dárkem pro všechny Anny, ale i pro všechny zamilované. Moderní šumivé víno pochází z vyhlášeného vinařství Codorníu, jehož historie sahá až do roku 1551. Toto katalánské šumivé víno se těší stále větší oblibě po celém světě a není se čemu divit. Díky 15 měsícům kvašení v lahvi vás osvěží příjemným perlením. V jeho vůni vynikají svěží citrusy s tropickými plody a lahodnou brioškou. Šumivé víno Anna de Codorníu Love si vychutnejte samotné či jako aperitiv. Skvěle se bude hodit i k asijské kuchyni a rybám.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty