Novinky na trhu: šikovné dózy, domácí gril nebo eko tablety do myčky

Hledáte pár tipů do domácnosti? Dnes pro vás máme tři skvělé novinky, které se hodí opravdu všem. Šikovné a kvalitní dózy, domácí gril nebo tablety do myčky, u kterých víte, že přírodě neuškodí.

S dózami Master Seal Fresh vezmete jídlo s sebou kamkoliv

Unavuje vás strach z vylitého jídla v tašce během převozu? Vaše potravinová dóza neumí udržet potraviny dostatečně čerstvé? Značka TEFAL představuje novou řadu krabiček Master Seal Fresh, které vám dovolí vzít svoje jídlo s sebou kamkoliv, a úplně bezpečně.

Nejen při nedělní cestě od maminky, ale také při ranní přípravě oběda do práce nebo svačinky pro děti do školy řešíme stále totéž. Kde vzít spolehlivé a bezpečně těsnící krabičky? Krabičky Master Seal Fresh vám se skladováním a uchováním potravin spolehlivě pomohou. Jsou 100% těsnicí, praktické, přehledné a snadno se udržují, protože jsou vhodné do myčky. Díky technologii Freshness Seal – unikátnímu víku s pevně zabudovaným těsněním, zůstanou uložené potraviny až dvakrát déle čerstvé, při cestě do práce nebo do školy zase zaručí, že se vám obsah krabičky nesmíchá s obsahem tašky. Navíc jsou 100% nezávadné – mají certifikát pro uchování dětské stravy, lze je bezpečně použít v mikrovlnné troubě. Doporučená cena je od 89 korun.

Chytré grilování po celý rok!

Teplé počasí přímo láká k večernímu grilování a posezení s přáteli. K vydařenému grilovacímu večírku je zapotřebí především slunečné počasí a samozřejmě velké množství dobrého jídla. To bohužel znamená důvěru v předpovědi počasí, neustálé odbíhání hostitele od stolu a stres, zda bude maso správně propečené. S inovovanou verzí inteligentního Optigrillu značky TEFAL je však toto trápení dávnou minulostí. Vyberte si až z 12 automatických programů, které vám tento gril nabízí, a užijte si nerušený večer s přáteli. Na výběr máte z programů – lilek, paprika, rajče, brambory, plody moře, ryby, slanina, steak, burger, kuře, klobásy nebo panini. Využít můžete i mód manuálního nastavení – přípravu jídla si tak můžete uzpůsobit vašim představám. Doporučená cena je 8 499 korun.

Tablety do myčky, které myslí na budoucnost!

Ekologická domácnost není už jen pojem, ale skutečnost. A tak vedle konvenčních přípravků na úklid, praní nebo mytí nádobí jsou běžně dostupné i alternativy těchto produktů, které jsou však založené na přírodní bázi, ale přesto stejně účinné jako ty běžné.

Tablety do myčky od značky Seventh Generation využívají sílu rostlin a minerálů. Neobsahují barviva, syntetické parfémy ani chlor, díky tomu jsou biologicky rozložitelné a nezatěžují životní prostředí. Certifikované logo Leaping Bunny zaručuje, že produkt nebyl testován na zvířatech a neobsahuje žádné složky živočišného původu. Obal tablet je vyroben ze 100% recyklovaného papírového vlákna a je 100% recyklovatelný.

Logo certifikátu EU Ecolabel, které je na tabletách umístěno, je zárukou, že celý proces životnosti produktu – od jeho výroby až po likvidaci – prokazuje vysoké ekologické standardy.

Tablety do myčky Seventh Generation jsou balené po 24 kusech. Neobsahují zbytečné chemické složeniny, barviva ani bělidla. Koupit je můžete za doporučenou prodejní cenu 199,90 Kč.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty