Halloweenský mixér: chuťovky, sladkosti i něco k pití

Oslavy Halloweenu jsou za dveřmi! Patříte k fanouškům tohoto zajímavého svátku? Pak se vám náš dnešní článek bude velice zamlouvat. Je plný chuťovek i nějakého toho pití, ale najdete tu i tip na super akci.

Lahodné strašení z Marks & Spencer

Chcete si nakoupit stylové občerstvení na patřičně strašidelnou párty? Vtipné a děsivé zároveň. Takové jsou sladkosti z Marks & Spencer. Letošní kolekce halloweenských pamlsků se postará o to, aby nikdo od vašich dvěří neodcházel zklamán. Čekají na vás všemožné čokolády, sladké housenky, duchové Bubbly Boo nebo strašidelný popcorn.

Strašidelně dobrý mix

Limitovaná podzimní edice se strašidly na tubusu a nečekaným obsahem uvnitř. Po otevření víčka očaruje voňavá směs koření: skořice, zázvor, muškátový ořech a nové koření. O téměř nadpřirozenou křupavost se postarají křupinky se slaným karamelem, mandle, dýňová semínka a kukuřičné lupínky. V hlavní roli tajemného mixu zakřupají preclíky v mléčné čokoládě a brusinka kanadská. A pozor! Strašidelně dobrý mix od Mixitu tu nebude strašit dlouho, tak ochutnejte včas!

Halloween nebo Día de los muertos?

Manifesto bude dějištěm svátků, které už v Česku zdomácněly. V pátek 29. října se uskuteční halloweenská párty v Manifestu Florenc a následující den, 30. října, bude Manifesto Anděl patřit tradičnímu mexickému Día de los muertos i s pestrými maskami, které nemohou chybět. Nejlepší kreace budou oceněny. Dekorativní tykve všech barev a tvarů, které vypěstovala dýňová farma Bykoš, v Manifestu Anděl nikdo nepřehlédne.

Halloweenská vykrajovátka

Na svátcích je stejně nejlepší jídlo. Takové ty speciality, co milujeme možná právě proto, že je máme jen jednou ročně, a tak jsou vzácné. Tak co takhle zavést tradici haloweenských sušenek? Nebo vy odoláte takovýmto vykrajovátkům z Fleru?

Limitovaný halloweenský speciál od Rybízáku

Víno v barvě krve – to je letošní nový halloweenský speciál Rybízáku – řepové víno Krvěnka. Nevšední spojení hruškového vína se šťávou z červené řepy přesvědčí vaše chuťové pohárky, že i zdánlivě nesourodé spojení funguje.

A ještě jednu novinku si připravili. Dýně hokaido a směs tradičního podzimního koření v čele se skořicí, badyánem a karadamomem tvoří chuť limitovaného halloweenského vína Zombíňák.

Halloween v Hard Rock Cafe

Konec října bude v Hard Rock Cafe Praha již tradičně zasvěcen oslavě svátku Halloween. V sobotu 23. října se návštěvníci mohou těšit na strašidelnou halloweenskou párty určenou hlavně dětem. Pro rodiče a jejich děti bude připraven bohatý program plný hrátek a radosti. Nebude chybět soutěž o nejlepší kostým, malování dýní apod. Vrcholem programu bude pěvecká soutěž o ceny. Součástí dětské halloweenské párty bude také vynikající brunch připravený formou bufetu, jenž bude zahrnovat sladké i slané dobroty. Poslední říjnový víkend pak bude patřit dospělým. V sobotu 30. a v neděli 31. října bude v HRC připraven Halloween pro dospělé. Na místě bude připraven fotokoutek, strašidelně oblečený personál, DJ nebo speciální nabídka drinků pro hosty v maskách.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty