Prima FRESH festival v Liberci láká na skvělé jídlo, drinky i zábavu!

Letošní liberecký Prima FRESH festival se uskuteční již tradičně v samém centru města – v parku Budyšínská neboli u bazénu v Liberci, a to již v pátek a v sobotu 3. a 4. června. Můžete se těšit na nespočet dobrot od delikates světové úrovně po špičkové restaurace, školy kávy, lahodná vína, ale i malé pivovary, a to vše za doprovodu živých koncertů.

Páteční festivalový den začne s Pepper Field cooking show Václava Matouška. Nebude chybět ani cukrářská podívaná od vítězky televizní show Veroniky „Besky“ Danišové pro všechny milovníky sladkého. S Ondřejem Molinou se podíváme na to, jak správně zacházet s ústřicemi, a společně s Dellingerem se naučíme, jak si vybrat ten nejlepší nůž a jak s ním nakrájet úplně cokoli.

Na Enzo Benicini Coffee stage se můžete těšit na nejrůznější coffee tastingy, ukážeme si, jak se připravuje ta nejlepší káva na světě, ochutnáte nejrůznější druhy kávy a budete se moci také zapojit do soutěže SVĚT KÁVY. Ve vinařské zóně na vás bude čekat výběr nejrůznějších vinařství, kde si můžete vychutnat nespočet řízených degustací. V pátek se navíc můžete těšit na skvělý živý koncert skupiny Děda Mládek Illegal Band, který roztančí celý park u bazénu v Liberci.

V pátek se na vás na hlavním pódiu bude také těšit Klára Michalová, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH, která si připravila svou cooking show od 17:00 hodin společně s tvářemi CNN Prima NEWS Lenkou Špilarovou a Jaroslavem Brousilem. Moderátoři CNN budou mít také svou autogramiádu na stánku Prima FRESH, která bude probíhat od 14:00–17:00 hodin.

V sobotu vás čeká jedinečná cooking show se Zdeňkem Pohlreichem, nebude chybět ani sladká podívaná od Veroniky „Besky“ Danišové a nakonec nám ukáže svá kouzla Jaroslav Sapík, který se tentokrát zaměří na zvěřinu. Odpoledne se můžete těšit na kapitána českého Národního týmu kuchařů Honzu Horkého, který nám uvaří s regionální potravinou Libereckého kraje. Svou cooking show si pro vás připravili také Petra Vindyšová nebo Martin Kortus, který vám představí vaření a pečení se spotřebiči AEG.

Ani tentokrát nebude chybět kávový svět, kde si budete moci vyzkoušet i krásný latte art. A samozřejmě vinařská zóna s melodiemi cimbálové muziky Denár a skvělými řízenými degustacemi těch nejlepších vín.

Těšit se opět můžete na Prima FRESH stánek, kde budou k dostání také recepty nadupané Prima FRESH časopisy. Mimo jiné vás čeká kolo štěstí s prima úkoly, kde můžete vyhrát hodnotné ceny a vyzkoušet si své znalosti o Prima FRESH a značce Dellinger.

V sobotu si navíc užijete velkou autogramiádu vašich oblíbených herců z rodinného seriálu ZOO. V Liberci se budete moci potkat s Michaelou Pecháčkovou, Jitkou Sedláčkovou, Michaelou Tomešovou a našimi nejmenšími Adélkou Hesovou a Kubíkem Bartákem. Na místě si budete také moci pořídit skvělé CD ZOO s největšími hity Evy Burešové a Vaška Noida Bárty nebo rodinnou hru Opičko, nezlob se! či mariášové karty s motivy ZOO.

Přijďte si užít Prima FRESH festival plný skvělého jídla, pití, ale také koncertů. Tak neváhejte a kupte si dvoudenní vstupenku na místě za pouhých 150 Kč. Zažijete dny plné zábavy a nových zážitků nejen z gastronomie. Více informací o programu najdete na stránkách festivalu.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty