Dobroty z celého světa můžete ochutnat první májovou neděli v pražské Grébovce

Celodenní program akce DERMACOL LOVE DAY, která se uskuteční již tuto neděli 1. května v pražské Grébovce, se samozřejmě neobejde bez dobrého jídla a pití. Nabídka bude letos opravdu široká a těšit se můžete na nejrůznější dobroty ze všech koutů světa i skvělé drinky.

Kulinární workshopy i květinové kytice

Mlsné jazýčky jistě uspokojí nabídka Globusu, který zároveň přinese kuchařskou inspiraci prostřednictvím několika workshopů se známou kuchařkou a šéfredaktorkou časopisu Prima FRESH Klárou Michalovou.

Občerstvení pro návštěvníky chystá i firma Chefparade, která si navíc připravila také workshopy. Přijďte si ozdobit malý dortík pod vedením lektorky Moniky z největší školy vaření Chefparade! Pro děti je připraveno zdobení cupcakes do podoby zvířátek – a nebojte, na své si přijdou i dospělí. A pokud nejste na sladké, nevadí! Pod vedením Honzy a Lukáše, sushi masterů ze školy vaření Chefparade, se naučíte připravit vynikající sushi.

Koho by prostředí parku zlákalo k pikniku, může si vybavení na něj zapůjčit na stánku Piki. A pokud byste si místní rozkvetlou krásu chtěli připomínat i doma, u stánku Frutiko si v rámci workshopu budete moci vyrobit ovocnou kytici.

Pro milovníky kávy

Milujete kávu stejně jako my? A chtěli byste znát její tajemství? Přijďte na stánek Costa Coffee a odhalte všechna její tajemství! Nahlédnete pod ruku té nejpovolanější a nejzkušenější baristce, tréninkové manažerce Costa Coffee, která už více než deset let školí naše baristy, aby byli co nejlepší. Chcete si sami vyzkoušet uvařit kávu na velkém profesionálním stroji? Není problém, na akci máte tu možnost! Přijďte a vyzkoušejte si techniku latte art – malování do kávy. Namalujete srdce, tulipán nebo rozetu? Nebo něco jiného? Fantazii se meze nekladou!

Představíme i tiskárnu na kávu! Ano, slyšíte správně. V Costa Coffee máme nově speciální selfie tiskárnu, která vytiskne jak vaši fotku, tak jakýkoli jiný obrázek. Stačí se usmát do kamery u tiskárny a vaše fotka s kamarádkou už se tiskne na připravené cappuccino. Pozor, je důležité, aby vaše káva byla s pěnou – ideálně tedy cappuccino nebo caffe latte.

Osvěžení pro dospělé

Nabídka dobrého jídla a pití bude však ještě širší. Event v Havlíčkových sadech, ve kterých je mimo jiné i vinice, samozřejmě nabídne ochutnávku vín na vinné stezce mezi jednotlivými částmi parku, a to dokonce s programem. Kdo by se obával, že procházku parkem by nemusely klasické skleničky na víno vydržet, sežene na stánku Aba stylové Slunečné plastové skleničky. Nejen ty, ale i další produkty ze speciální edice Slunečného setu budou na akci se speciální 20% slevou.

Italská legenda Martini si pro návštěvníky připravila prezentaci své zářivé letní novinky Martini Fiero. Pro prvních 2 000 návštěvníků navíc bude platit akce na drink Martini Fiero & Tonic 1+1 zdarma. Martini Fiero je moderní vermut s dokonalou hořkosladkou chutí červených pomerančů. 100% přírodní ingredience, ohnivá barva a nezaměnitelný zážitek. Aperitiv přímo stvořený pro míchání s tonikem.

V každé kuchyni se najde nůž, který buď už neřeže, nebo si nejsme tak docela jistí, k čemu přesně je určen. Jak se říká, na všechno je nám třeba odborníků. Jak se vyznat v typech nožů? Jak se starat o jejich ostří a v neposlední řadě – jak správně krájet a řezat? To vše nám vysvětlí pánové ze společnosti Dellinger. V rámci prezentace speciální edice nožů German Samurai Prima FRESH se podělí o informace o tvarech nožů přes způsoby broušení až po ukázku typů krájení.

Kvalitní a zdravotně nezávadné výrobky do kuchyně i vzduchotěsné a vodotěsné nádoby k opakovanému používání nabídne na akci Tupperware. Přímo na místě budou mít hezkou akci na silikonovou formu srdíčka a za nákup nad 1 000 Kč na stánku obdrží účastnice navíc dárek v podobě svačinové krabičky se srdíčky.

Zdravé občerstvení nebude chybět

Pokud byste chtěli udělat něco pro své zdraví, nezapomeňte navštívit stánek Kyosan – Matcha tea, kde ochutnáte 100% zelený čaj matcha a prozkoumáte další produkty z něj připravené.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy zdarma pro všechny návštěvníky. Opět si však mohou výhodnou cenu zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 600 Kč! Tašku je možné zakoupit přes GoOut, Ticketportal nebo Slevomat. Akce se koná pod záštitou starostky MČ Prahy 2, Ing. Alexandry Udženija.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty