Burgery, burgery, burgery… Pro všechny milovníky oblíbené lahůdky je tady Burgerfest!

Nevíte, co s nadcházejícím víkendem? Máme pro vás skvělý tip! Od pátku 3. září až do neděle 5. září se v prostorách Holešovického výstaviště koná 10. jubilejní ročník oblíbené akce pro celou rodinu.

Na své si přijdou opravdu všichni milovníci dobrého jídla. Budou si moci vychutnat nespočet burgerů různých druhů, stylů a chutí včetně vegetariánské verze. Pochopitelně nebudou chybět ani jiné gastro specialitky, tak aby si na své přišel skutečně každý. Po celé tři dny si budou moci návštěvníci užít umění jedinečných šéfkuchařů z celého světa a třeba se v rámci jejich workshopů i něco přiučit. Na akci totiž dorazí kuchařská esa, jako jsou švédské duo barbecue mistrů Sunkan Sweeden BBQ Pitboys nebo holandští Bas & Sys BBQ Pitboys a z německého Mnichova dorazí Karl Heinz Drew, který předvede svou kuchařskou ohňovou show.

Své nejlepší tipy na skvělé burgery prozradí praotec českých burgerů Zdeněk Střížek a ze známých osobností televize Prima uvidíme Evu Decastelo, která nám také ukáže své tipy a triky v oblasti grilování aneb jak griluje žena. Rovněž dorazí český guru BBQ PipMaster. V nabitém programu nebude chybět ani velmi oblíbená soutěž v pojídání dvoukilového burgeru, a Burgerfest se dokonce pokusí v neděli 5. 9. zapsat do České knihy rekordů s největším burgerem v České republice. Až přijde chuť na sladké, můžete ochutnat skvělé sladkosti, jako jsou donuty nebo různé zmrzliny.

Akce je navíc jako dělaná pro rodiny s dětmi. Nebude chybět zábava pro nejmenší včetně dětských workshopů, připravených v Mattel dětské zóně.

Tak neváhejte a přijďte si vychutnat burgery již tento víkend do pražských Holešovic. Vstupenky na akci jsou v předprodejní sítí TicketLive, na Burgerfest.cz nebo až na místě.

A pokud vás zajímá celý program, prozkoumejte jej na stránkách akce.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty