Smooth & cooking

Salát s jahodami a hráškovými klíčky

Moje hodnocení
8x

Jahody jsou nedílnou součástí dezertů, ale nebojte se ani využití naslano. Třeba tento salát s hráškovými klíčky by si měl rozhodně získat vaši pozornost. ;)

2 porce
30 minut

Suroviny

Zálivka

Postup přípravy

  1. Do zavařovací sklenice vložte olivový olej, balzamiko, med, sůl a pepř a důkladně promíchejte.
  2. Do mísy dejte listovou zeleninu a bazalku, přidejte nadrobno pokrájenou cibuli, na kostičky pokrájené avokádo, na čtvrtky pokrájené jahody a hráškové klíčky.
  3. Promíchejte a rozdělte na talíře. Zasypejte na suché pánvi opraženými semínky, sýrem feta a zalijte zálivkou.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Zdroj receptu

Smooth & cooking

Smooth & cooking

Ze začátku jsem si založila internetový zápisník, kam jsem zapisovala recepty pro mé přátele. Ale po roce ho začali sledovat i další lidé, tak jsem se rozhodla koupit si doménu a začít opravdu blogovat. Přidala jsem tomu duši a hlavně zapojila i můj osobní život. Do všech receptů přidávám hlavně kus sebe a obrovskou dávku úsměvu a elánu.

Můj blog Smoothcooking.cz je souhrn jednoduchých a rychlých receptů, které zvládne i úplný začátečník. Je proložen složitějšími recepty pro ty, kteří chtějí strávit u plotny i několik hodin. Najdete zde sladké, slané, ale i nápoje a smoothie.

Popisuji tipy, triky, inspiraci na to, jak být lepší kuchařkou či kuchařem, dále doporučené restaurace, ingredience a vybavení a food akce.


Přečtěte si také

Recepty