Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Známe vítěze ankety Food Blog roku 2014!

Výsledky Food Blog roku 2014
Výsledky Food Blog roku 2014
Komunita food blogerů se stále rozrůstá a jejich kvalita roste. K tomu přispívá i anketa o nejlepšího food blogera roku, které jsme se již podruhé účastnili jako mediální partneři.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letos jsem navíc měla tu čest být v porotě a vybírala jsem z desítek food blogů. Vážně mě mile překvapilo, jak se kvalita zvyšuje, fotky jsou krásnější, foodstyling propracovaný, recepty jsou nápadité a více osobité. Zkrátka je radost se na některé weby dívat.

Prima Fresh s food blogery spolupracuje od začátku své existence. Rádi bychom byli jakousi platformou, aby si čtenář u nás na webu našel to nejlepší z těch nejzajímavějších blogů. A výsledky ankety ukázaly, že se nám to daří. Většina oceněných blogerů totiž patří mezi ty, jejichž recepty a články můžete najít i na Freshi.

Výsledky Food Blog roku 2014 8 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 5 Foto:

Předávání cen proběhlo 14. května 2015 v půvabném prostoru letenského PopUp Studia. Sešlo se více než 80 food blogerů, partnerů a novinářů a o dobrou náladu se postaralo skvělé občerstvení v podobě finger food od White Circus a drinků Aperol. Své kuchařské dovednosti v podobě toskánské kuchyně předvedl i kuchař a food stylista Martin Polačko.

Večerem provázel herec, moderátor a food bloger Lukáš Hejlík. Jako první vyhlásil kategorii fotografie, kterou po právu vyhrála naše oblíbená Kitchenette. V kategorii foodstyling se radovali Jirka a Marika z KitchenStory. Cenu za nejlepší dezerty a pečení si odnesla Maškrtnica, cestovatelským blogem roku se stal Cake Days & Ways a nejzajímavějšími recepty se pochlubil blog Veganotic. Nemohla chybět ani cena pro nejlepšího nováčka – objevem roku se stala Kublanka.

Akci moderoval herec a milovník dobrého jídla Lukáš Hejlík Foto:

Akci moderoval herec a milovník dobrého jídla Lukáš Hejlík

Absolutním vítězem, pro kterého hlasovalo více než 9000 lidí, se stal blog Menu domů Veroniky KOKO Kokešové.

Součástí ankety je i soutěž Aperitivo Moment, do které blogeři připravují speciální recept na zadané téma. Porota ocenila 5 blogů: Kitchenette, KitchenStory, Kublanka, CherriesOnTop a SmoothCooking.

Akce to byla příjemná a hlavně prospěšná. Práce na food blogu je u nás stále dost nedoceněná, autoři to musí dělat s láskou a s nadšením, téměř ve všech případech je to jen koníček, který zabere spoustu času. I proto si autoři všech food blogů zaslouží poděkování. A taky hezký večírek, na kterém se můžou potkat, dobře se najíst a napít a pobavit se spolu :)))

Připravila Klára Michalová

A teď už se podívejte na pár fotografií z akce:

Výsledky Food Blog roku 2014 2 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 3 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 4 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 6 Foto:

Marika a Jirka z blogu KitchenStory Foto:

Marika a Jirka z blogu KitchenStory

Markéta Pavleje s manželem. Alias Kitchenette Foto:

Markéta Pavleje s manželem. Alias Kitchenette

Maškrtnica si odnesla cenu za nejlepší dezerty a pečení Foto:

Maškrtnica si odnesla cenu za nejlepší dezerty a pečení

Vítězové Aperitivo Moment. Zleva Smoothcooking, Kublanka, Kitchenette, KitchenStory a Cherries On Top Foto:

Vítězové Aperitivo Moment. Zleva Smoothcooking, Kublanka, Kitchenette, KitchenStory a Cherries On Top

Veronika KOKO Kokešová obhájila titul absolutního vítěze se svým blogem Menu domů Foto:

Veronika KOKO Kokešová obhájila titul absolutního vítěze se svým blogem Menu domů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama