Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Moje rodinná kuchařka z produkce Jamie Oliver’s FOOD Tube právě vychází

Moje rodinná kuchařka
Moje rodinná kuchařka Autor: archiv
13. května 2015 vychází knižní novinka pod názvem Moje rodinná kuchařka, která se, mimo jiné, věnuje rodinným tipům a trikům šetřícím rozpočet, tudíž získáte hromadu domácích receptů na jídla, k nimž se budete stále a pořád vracet.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moje rodinná kuchařka se věnuje receptům pro celou rodinu a její autorka se svými recepty snaží lidi přesvědčit, že i za málo peněz může být hodně muziky. I když si možná myslíte, že neumíte vařit, není to tak těžké – jakmile zvládnete pět receptů z této kuchařky, máte vyhráno… Potom už budete mít dost sebedůvěry na to, abyste si s těmi pěti recepty začali pohrávat, stanou se vašimi vlastními a kdoví, do čeho se pustíte dál.

Moje rodinná kuchařka je knihou z produkce Jamie Oliver’s FOOD Tube, což je komunitní kanál Jamie Olivera na YouTube, který sleduje téměř milion a půl odběratelů. Pod značkou produkce Jamie Oliver’s Food Tube již vyšly BBQ kuchařka od DJ BBQ a Sladká kuchařka od Cupcake Jemmy, cenově dostupné a uživatelsky příjemné kuchařky s lahodnými recepty inspirované neuvěřitelnými (šéf)kuchaři a všemi, kdo umí a jsou spojeni s kanálem FOOD Tube.

Jamie Oliver´s FoodTube

Hvězdy Jamie Oliver’s FoodTube

Moje rodinná kuchařka 2 Foto:

Autorkou Rodinné kuchařky je úžasná bývalá studentka Jamieho projektu Fifteen Kerryann Dunlop. Kerryann vždycky milovala vaření. Vyrostla na domácím vaření a byla to máma a babička, které jí ukázaly, že je bezpochyby možné uvařit dobré jídlo i za málo peněz.

Protože Kerryann je máma s utaženým rozpočtem, jsou její recepty vždycky o jídle, které jako by vás přijalo do své teplé náruče, ať už to jsou báječné domácí večeře, snadné snídaně nebo chytré nápady, jak uvařit ve velkých dávkách nebo jak vychytat vtipné laskominy.” – Jamie Oliver

Moje rodinná kuchařka 3 Foto:

Lidi mají mylnou představu, že k dobrému jídlu potřebujete spoustu peněz. Nepotřebujete – musíte to mít akorát v hlavě srovnané a nakupovat a vařit chytře.“ – Kerryann Dunlop.

Překladu českého vydání se ujala zkušená autorka kuchařek a novinářka píšící o jídle Jitka Rákosníková.

Rodinná kuchařka vychází 13. května 2015 v prvním českém vydání. Kniha má 128 stran a obsahuje 50 receptů s barevnými fotografiemi pořízenými vynikajícím fotografem Davidem Loftusem. Doporučená cena knihy je 267 Kč vč. DPH a k dostání bude zejména v knihkupectvích a na internetu.

Více také na www.mldpublishing.cz

Moje rodinná kuchařka 4 Foto:

Moje rodinná kuchařka, foto archiv

Vychází BBQ kuchařka

Vychází BBQ kuchařka, kterou nutně potřebujete

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama