návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Máte doma PROSTŘENO!?

Ideální menu Prostřeno!
Autor: Isifa.com a archiv Ideální menu Prostřeno!
Kulinární soutěž Prostřeno! můžete na Primě sledovat už téměř 5 let. Za tu dobu se tento pořad stal fenoménem, ve kterém můžete sledovat, jak Češi žijí a hlavně co doma vaří.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Každý, kdo se na Prostřeno! někdy díval, určitě přemýšlel o tom, jaké by sám sestavil soutěžní menu. Také jsme se přidali a zkusili navrhnout ideální  menu z receptů, které najdete na webu Prima FRESH.

Základem je samozřejmě ctít sezonu, a proto jsme zvolili pomalu dušené hovězí s celerovo-bramborovou kaší, která je překvapivě lahodná. Předkrm je jednoduchý, a přitom chuťově i vizuálně velmi efektní. Polévku jsme vybrali cibulovou, a to hned z několika druhů cibule, která je právě v nejlepší kondici. A sladká tečka? Čokoláda ve své nejlepší podobě, s trochou soli, která fantasticky zvýrazní chuť!

Chcete se podělit o své ideální menu? Na novém webu Prostřeno! můžete nyní vkládat vlastní recepty!

A tady už je naše ideální menu:

Pro všechny diváky oblíbeného pořadu PROSTŘENO! jsme spustili nový web, který je plný novinek :)

Na novém webu Prostřeno!, který jsme pro vás připravili, najdete vše, na co jste byli doposud zvyklí. Nechybí medailonky soutěžících, jejich menu a videa nejen k jednotlivým epizodám, ale také bonusy a vystřižené záběry. Samozřejmostí jsou také diskuse pod jednotlivými články a recepty, kde se budete moci podělit s ostatními diváky o své názory a postřehy.

Přehledná titulní strana:

Ideální menu Prostřeno! 2 Foto:

Novinkou, kterou vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských, či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě a můžete se k nim kdykoliv jednoduše vrátit bez dalšího hledání.

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept:

Ideální menu Prostřeno! 3 Foto:

Reklama