Karbanátky z rybího filé

Doba přípravy:
Počet porcí: 4
Karbanátky z rybího filé Foto:
Karbanátky z rybího filé
Foto: archiv Gurmet

Připravte si jinou variantu karbanátků. Místo mletého masa použijte rybí filé s bramborama a koprem. Pochutná si jistě celá rodina.

Suroviny
rybí filé 500 g
brambory 4 ks
kopr, nasekaný 1 lžíce
hořčice 1 lžíce
vývar 1 hrnek
sůl
hladká mouka, na obalení
vejce 3 ks
strouhanka, na obalení
Postup
1

Rybí filé povařte 8 minut v hrnku vývaru, pak slijte tekutinu.

2

Rybu rozmačkejte s bramborami a promíchejte s nasekaným koprem a hořčicí. Osolte a opepřete.

3

Vytvořte karbanátky a obalte je v trojobalu z mouky, rozšlehaného vejce a strouhanky. Smažte v oleji po obou stranách dozlatova.

Gurmet Vaše škola vaření

Gurmet - archiv II.Měsíčník Gurmet (dříve Chef Gurmán) patří mezi nejlepší tuzemské časopisy o vaření už řadu let. Jeho velkou předností jsou vlastní recepty z dostupných surovin a s dobře vysvětleným postupem (některé krok za krokem), které pro focení připravují zkušení foodstylisté. Jsou tedy prověřené a všechny opravdu fungují! Za dlouhou dobu svého trvání Gurmet disponuje velkým archivem receptů, ze kterého pro vás pravidelně vybíráme ty nejlepší!

V aktuálních vydáních Gurmetu najdete řadu rubrik s klasickými či moderními tuzemskými i zajímavými regionálními pokrmy. Kromě domácích časopis představuje také jídla ze světových kuchyní (letos odstartoval projekt Gurmet kolem světa) a nezapomíná ani na zdravou výživu nebo vaření s dětmi a pro děti. Obsah Gurmetu doplňují zajímavé informace o známých, méně známých a sezonních surovinách, gastronomických trendech, dobrých restauracích či novinkách na trhu. Nenašli jste informaci, která vás zajímá? Ptejte se, odpověď najdete v poradně. S Gurmetem můžete také vyhrát v soutěžích nebo získat odměnu za dopis či výhodné předplatné. Přihlásit se můžete rovněž na kurzy vaření, které časopis pořádá každý měsíc (více na www.igurmet.cz).

Objednejte si roční předplatné časopisu Gurmet za speciální cenu 299 Kč! Více informací najdete ZDE.

Videa

reklama

reklama