zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Paštika s ovocem pro pejsky
Autor: Marek Bartoš / kuchařka pro psy Neštěkej a jez Paštika s ovocem pro pejsky

Paštika s ovocem pro pejsky

Hodnoceno: 0x
Krůtí maso má zklidňující účinky, kuřecí játra a špek jsou pro pejsky manou nebeskou. Vláčnou paštiku ozdobenou drobným superovocem si zamilují, podávat ji můžete také jako dort při speciálních příležitostech.
do 2 hodin
400 g porcí

reklama

Postup

  1. Krůtí prsa, kuřecí játra a špek pomelte nebo nakrájejte nadrobno a promíchejte s odrhnutým rozmarýnem, drceným jalovcem a muškátovým oříškem. 
  2. Troubu předehřejte na 180 °C. Směs rozložte do menší formy, zakryjte ji alobalem a postavte do pekáče s vodou tak, aby voda dosahovala do poloviny formy s paštikou. Pečte zhruba 1,5 hodiny, dokud maso nezměkne. Vyjměte a nechte zchladnout. 
  3. Před podáváním povařte ovoce s 1 lžící vody do zhoustnutí, přelijte přes paštiku a nechte v lednici ztuhnout, nebo ovocem paštiku po zchladnutí ozdobte. 

reklama

Neštěkej a jez!
Katarína Králová a Kristina Šemberová

Zakladatelka charitativní značky psích doplňků Funky Dog Katarína Králová a editorka kuchařek Kristina Šemberová se rozhodly vydat kuchařku pro pejsky a jejich páníčky. Obsahuje 80 receptů na pamlsky na celý den, od snídaně přes lehký oběd až po večeři, a pro všechny příležitosti, k narozeninám, na trénink, na procházku nebo jako odměnu. Pokrmy obsahují superpotraviny, které psům přinášejí zdravotní benefity a na většině z nich si pochutnáte také, stačí jídlo před podáváním osolit a okořenit. Originální recepty doplňují nádherné fotografie Marka Bartoše a 15 % ze zisku z prodeje putuje na pejsky v nouze. Více na www.kucharkapropsy.cz. Vydalo Foodstudio. 
Související témata: pro pejsky , Chuťovka