zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Tipy na gastroakce: levandule, street food nebo festival vín
Autor: istockphoto.com Tipy na gastroakce: levandule, street food nebo festival vín

Tipy na gastroakce: levandule, street food nebo festival vín

Vybrali jsme pro vás několik akcí, které vás během prodlouženého víkendu mohou bavit. Ať už je to festival vína, levandule nebo meruněk. A jako poslední máme jeden osvědčený tip na další týden! ;)
tereza_pankova , 05.07.2018

reklama

Bokovka & Naše maso ve Varech

Vinárna Bokovka opět opustila svůj pražský dvorek a na devět dní, od 29. června do 7. července, se už tradičně přesunula na karlovarský dvorek divadla Husovka. I letos s nimi je parta řezníků z Naše maso, která se o všechny stará s parádami z grilu (hladové nenechá ani vegetariány). Otevřeno mají denně od 12:00 do 02:00, kromě večera 5. července, kdy se zde koná soukromá akce.

divadlo Husovka; Husovo náměstí 2, Karlovy Vary

Facebook

Festival Sedleckých vín

Dnes 5. července se uskuteční již 10. ročník Festivalu Sedleckých vín, který je příležitostí pro setkání všech jejich fanoušků. Vstup na festival je zadarmo, zaplatíte pouze vína, která si vyberete z místní nabídky. Po celý den vás čeká bohatý kulturní program, kompletní občerstvení v podobě grilovaných specialit, masa na rožni, ryb, klobás a podobně. Během festivalu můžete ochutnat celou kolekci vín, včetně přívlastkových, archivních, ledových i slámových. 

Sedlec 308, Sedlec

Facebook

Novinky na trhu: mini kornoutky, sušenky nebo zdravé drinky

Novinky na trhu: mini kornoutky, sušenky nebo zdravé drinky

Levandulový festival

Ve dnech 5. a 6. července se koná další zajímavá akce – Levandulový festival v Bezděkově. Čeká vás skvělá muzika, zajímavé workshopy, komentované prohlídky statku, originální občerstvení, ale hlavně dva dny plné pohody na Bezděkovském Levandulovém statku.

Levandulový statek Bezděkov; Bezděkov 6, Bezděkov

Facebook

Velkopavlovické meruňkobraní

Milujete meruňky? Tak si v kalendáři poznamenejte sobotu 7. července. V Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích se bude konat již 5. ročník meruňkobraní. Těšit se můžete na ochutnávky meruňkových specialit, jarmark s produkty (nejen) z meruněk i doprovodný program.

Ekocentrum Trkmanka; Nádražní 1, Velké Pavlovice

Facebook 

Novinky na trhu: sirup, chipsy a kečup

Novinky na trhu: sirup, chipsy i poctivý kečup

Street Food Jam

Každou druhou neděli vám na festivalu Street Food Jam navaří, můžete si i zatančit a hlavně se pobavit! Menší Street Foodový Festival tentokrát vychází na 15. července a je pro všechny generace zdarma. Na výběr bude opět z několika skvělých stánků s jídlem, které vás zaujmou svou originalitou. Samozřejmostí je i dětský koutek, který najdete v salonku na prvním patře kavárny v čase 11:00-15:00. Pro děti (i dospělé) budou připraveny divadelní, animační a výtvarné workshopy.

Cross Club; Plynární 23, Praha

Facebook

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: tipy , Karlovy Vary , jídlo , kviff , filmový festival , Praha , festivaly , gastro akce , food festival

reklama

Přečtěte si také