zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Soutěž o 2 vouchery na kurz vaření
Autor: archiv Ola Kala Soutěž o 2 vouchery na kurz vaření

SOUTĚŽ: Vyhrajte 2 vouchery na kurzy vaření v kulinářském institutu Ola Kala v hodnotě až 5800 Kč!

Zájem o gastronomii stále stoupá a díky tomu roste i nabídka zajímavých kurzů vaření. Voucher na takovou akci je zaručeně dárek, který pod stromečkem potěší každého kuchtíka i gurmána.
klaram , 12.12.2017

reklama

S pražským kulinárním institutem Ola Kala jsme pro vás připravili předvánoční soutěž o 2 vouchery na kuchařské kurzy dle vlastního výběru. Můžete tak obdarovaného na kurz doprovodit a užít si ho společně nebo ho samostatně vyslat hned na dva různé kurzy!

Ochutnejte svět gastronomie všemi smysly

Soutěž o 2 vouchery na kurz vaření  Foto:

Víte, jak správně vykostit kuře, dodat vývaru lepší chuť nebo jak předejít rozmočenému tiramisu? Pokud i vy občas tápete v kuchařském světě a chtěli byste se v něm zdokonalit, navštivte nejlepší kurzy vaření v Praze.

Ola Kala je škola vaření s desetiletou tradicí, která byla dokonce první svého druhu v České republice. Útulné prostředí s nádechem francouzského venkova vykouzlí dobrou náladu všem, kdo se v něm ocitnou. Ateliér nabízí rozmanitý výběr kurzů vaření i pečení od české klasiky přes francouzské či thajské speciality až po přípravu steaků a burgerů.

Kurzy vaření se skvěle hodí jako originální dárek pro vaše blízké, pokročilé kuchaře i začátečníky. Darujte jim pod stromeček voucher na nezapomenutelné chvíle v kulinářském institutu Ola Kala a dopřejte jim radost, kterou si pod vedením mistrů sami připraví.

Více informací a kompletní nabídku kurzů najdete na www.olakala.cz

Ceny kurzů: 2450–2900 Kč. Výherce obdrží 2 vouchery v elektronické podobě, s kterými si posléze může objednat kurzy dle vlastního výběru v období 1. ledna – 30. dubna 2018.

Stačí označit správnou odpověď na jednoduchou otázku přímo ZDE pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Blahopřejeme k výhře Vendule Dvořákové z Prahy.

HERNÍ ŘÁD

Soutěž o 2 vouchery na kurz vaření  Foto:

reklama

Související témata: soutěž , vánoční dárek , Ola Kala , kurzy vaření

reklama

Přečtěte si také