návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Tousty s pomerančovým mascarpone, borůvkami a medem

Hodnoceno: 0x
4–6 porce
do 1 hodiny
Tousty s pomerančovým mascarpone, borůvkami a medem
Autor: Rychlé večeře pro školáky Tousty s pomerančovým mascarpone, borůvkami a medem
Mascarpone je sladký, měkký sýr podobný tavenému sýru. Tento moučník se pohybuje na hranici mezi sladkou a slanou chutí, a proto je to pochoutka vhodná doprostřed týdne. Podávejte jako dezert nebo jako luxusní snídani.

Článek

Nejlepší recepty z mascarpone Foto:

10 sladkých pokušení s mascarpone

Mascarpone je italský čerstvý sýr z tučné smetany. Ač sýr, používá se především při přípravě dezertů, protože má neobyčejně jemnou krémovou strukturu a lahodnou chuť.

Postup

  1. V misce smíchejte mascarpone s pomerančovou kůrou a šťávou. Dejte stranou.
  2. Plátky chleba lehce opečte v opékači topinek a nechte je mírně vychladnout. Na každý plátek chleba dejte velké množství směsi s mascarpone a navrch dejte borůvky. Pokapejte medem a ihned podávejte.

Tousty s pomerančovým mascarpone, borůvkami a medem  Foto: Tousty s pomerančovým mascarpone, borůvkami a medem , Foto: Rychlé večeře pro školáky

Rychlé večeře: pro školáky

Rychlé večeře pro školáky Foto:

Kate McMillan

Tato kniha nabízí recepty na jednoduché, rychlé, přesto vynikající večeře pro kterýkoliv den v týdnu. Výběr receptů jistě potěší všechny věkové kategorie čtenářů.

Každý rodič dětí školou povinných ví, že všední dny jsou hektické a náročné. Sportovní tréninky, hodiny klavíru, domácí úkoly... Na připravení večeře často zbude jen pár minut. Tato kniha je řešením: více než 50 lahodných, výživných a zdravých receptů – a co víc, také, rychlých a snadných na přípravu.

Kate McMillan, profesionální kuchařka a matka tří dětí, ví přímo z první ruky, jak chaotické všední večery mohou být. A proto napsala tuto knihu, do které shromáždila tipy a triky pro jednoduché a zdravé večeře.

Na své si přijdou všichni: zastánci vegetariánského stravování i pořádného kusu masa... A dojde i na sladkou tečku :) Všechny pokrmy připravíte za pár minut, jsou zdravé a vašim dětem dodají potřebné vitamíny, minerály a živiny.

Vydalo nakladatelství Omega