zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
S Klárou v kuchyni: Zeleninový salát s cizrnou a fetou
Autor: Klára Michalová - @sklarouvkuchyni S Klárou v kuchyni: Zeleninový salát s cizrnou a fetou

S Klárou v kuchyni: Zeleninový salát s cizrnou a fetou

Hodnoceno: 3x
Právě teď je ideální chvíle na saláty, které si můžete dát do krabičky k obědu nebo si je připravit jako lehkou a rychlou večeři. Tenhle je nabitý nejen zeleninou, ale i bílkovinami, takže příjemně zasytí a nebudete po něm mít hned hlad.
do 10 minut
1 porce

reklama

Postup

  1. Do misky nakrájejte salátovou okurku na čtvrtkolečka, cherry rajčátka na čtvrtky a jednu červenou jarní cibulku na tenká kolečka. Nasekejte hladkolistou petržel, přidejte slitou sterilovanou cizrnu a k tomu nadrobte sýr feta na kousky.
  2. V hrnku prošlehejte pastu tahini se studenou vodou a citronovou šťávou, přidejte sůl a čerstvě mletý pepř podle chuti. Hotový dresink jemně vmíchejte do salátu.

PRIMA TIP: Použila jsem jednoporcovou plechovku cizrny od Bonduelle a rajčátka Nelinka od Čerstvě utrženo, která mají opravdu výjimečnou chuť a vůni.

S Klárou v kuchyni: Zeleninový salát s cizrnou a fetou  Foto: S Klárou v kuchyni: Zeleninový salát s cizrnou a fetou , Foto: Klára Michalová - @sklarouvkuchyni

reklama

S Klárou v kuchyni
Klára Michalová

Jsem sběratelka chutí! Sbírám chutě, zážitky, novinky, triky, místa i recepty :) A o ty nejlepší se s vámi ráda podělím!

Chcete vědět, kam chodí šéfredaktorka Prima FRESH na obědy, co vaří rodině k večeři a co mlsá u televize? Kde nejradši nakupuje a co nového objevila? Nakoukněte pod pokličku...

Ráda se s vámi podělím o moje oblíbená rychlá jídla, recepty na husté polévky, pomazánky i milovaná jídla z jednoho hrnce či pekáče. Na mém osobním instagramovém účtu @sklarouvkuchyni najdete inspiraci a snad i zábavu. Protože jídlo je radost :)))

Související témata: Vegetariánské