zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Kuřecí játra na cibulce pečená v troubě
Autor: Cukrfree - kuchařka pro malé i velké Kuřecí játra na cibulce pečená v troubě

Kuřecí játra na cibulce pečená v troubě

Hodnoceno: 17x
V nové Cukrfree kuchařce nás zaujal tenhle jednoduchý recept na kuřecí játra na cibulce z trouby. Stačí pár ingrediencí a chvilka času a vykouzlíte zdravou večeři, která je navíc bez cukrů (i těch skrytých).
do 30 minut
2 porce

reklama

Postup

  1. Troubu předehřejte na 175 °C.
  2. Zapékací misku nebo litinovou pánev vymažte sádlem a vložte do ní očištěná a nakrájená játra, houby a cibuli, přidejte zbývající sádlo a promíchejte.
  3. Osolte a opepřete, posypte tymiánem a vložte na 20 minut do trouby.
  4. Podávejte samotné nebo společně s pečenou zeleninou či zeleninovým pyré.

Kuřecí játra na cibulce pečená v troubě  Foto: Kuřecí játra na cibulce pečená v troubě; foto: Cukrfree – kuchařka pro malé i velké

Cukrfree – kuchařka pro malé i velké

Cukrfree - kuchařka pro malé i velké Foto:

Jana Dell Plotnárková a Janina Černá

Cukrfree kuchařka pro malé i velké je nepostradatelnou knihou pro každého, kdo se zajímá o zdraví nejen svoje, ale i celé své rodiny. Najdete v ní více než 120 unikátních receptů s minimálním obsahem cukru, a s ideálním poměrem pro tělo prospěšných zdravých tuků a bílkovin. Součástí jsou také výživová doporučení, kde se dozvíte spoustu užitečných informací o tom, jak by měla vypadat výživa nejen nás dospělých, ale i dětí, a to včetně těch nejmenších.

Ve spojení s nádhernými fotografiemi dýchajícími atmosférou Havaje, kde celá kniha vznikala, je kuchařka unikátní knihou, která vás jen utvrdí v tom, že i bez cukru to jde! Všechny recepty v knize jsou přirozeně bezlepkové, vlídné pro diabetiky a všechny, co trápí nadváha.

Vydalo nakladatelství Sevruga.

reklama

Související témata: játra , kuřecí játra , cukrfree , cibule , Hlavní jídla