Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kakaové palačinky s tvarohem

cca 10 ks porcí
do 30 minut
Kakaové palačinky s tvarohem
Kakaové palačinky s tvarohem Autor: Miluji svůj život
Klasické palačinky znáte a jistě umíte. Proč tedy nezkusit něco nového? Třeba tyto kakaové, které skvěle doplňují čerstvé třešně a pořádná dávka tvarohu!
Reklama

Článek

Palačinky plněné jablky ve slaném karamelu Foto:

Vyzkoušejte báječné recepty na sladké i slané palačinky

Pro přípravu samotných palačinek je potřeba minimum surovin, a přesto z nich snadno vykouzlíte výborné jídlo, na kterém si pochutnají děti i dospělí.

Reklama

Postup

  1. Připravte hladké těsto z obou mouk, vajíček, mléka, kakaa, soli a cukru – v míse všechno pomocí metličky prošlehejte.
  2. Rozehřejte nepřilnavou pánev a postupně pečte palačinky z obou stran. Třešně vypeckujte.
  3. Hotovu palačinku potřete marmeládou, přeložte ji napůl, pak ještě jednou napůl, aby vznikla hezká čtvrtka, naskládejte tak tři za sebe, ozdobte je třešněmi, tvarohem, ořechy a jedlými květy.
Reklama

Kakaové palačinky s tvarohem Foto: Kakaové palačinky s tvarohem; foto: Miluji svůj život

Miluji svůj život...

Miluji svůj život Foto:

Blog Miluji svůj život je zaměřen na racionální způsob života. Naše zdraví a štěstí je ovlivněno nejen správným a kvalitním stravováním, ale také způsobem myšlení a naším celkovým životním stylem. Na tomto blogu najdete inspiraci pro zdravé vaření a pečení, výrobu domácí kosmetiky, motivační články, články o zdraví a také o těhotenství a nadcházejícím mateřství.

Jmenuji se Kateřina Jašková a víte co? Miluji svůj život :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama