návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Celozrnná kuskusová kaše s meruňkami

Hodnoceno: 0x
1 porce
do 30 minut
Celozrnná kuskusová kaše s meruňkami
Autor: Naše hustý kaše Celozrnná kuskusová kaše s meruňkami
Pokud znáte kuskus jen jako přílohu nebo základ slaného jídla, úprava nasladko vás nejspíš překvapí. Tahle voní po perníku a chutná po meruňkách.

Postup

  1. Meruňky nastříhejte nebo nakrájejte na menší kousky a vsypte je do misky. Přidejte kuskus, koření a sůl a zalijte vroucí vodou. Promíchejte, přiklopte talířkem a nechte 10 až 15 minut odstát.
  2. Odkryje, načechrejte vidličkou, přidejte kokosové mléko a tuk a podle chuti oslaďte medem, promíchejte a podávejte.

Celozrnná kuskusová kaše s meruňkami  Foto: Celozrnná kuskusová kaše s meruňkami; foto: Naše hustý kaše

NAŠE HUSTÝ KAŠE

Naše hustý kaše Foto:

Jana, David a Emílie Borozidisovi

Snídat kaše není žádná nuda. Jana a David, možná  je znáte pod jejich pravým jménem „Naše kaše“, vás vezmou na pořádný (a dobrodružný) výlet do světa tohoto ranního fenoménu a prozradí vám vše, co se za několik let vaření kaší na plný úvazek naučili. Budou dělat kaše sladké i slané, pro děti i dospělé, tradiční i trendy, ultrazdravé i trochu divočejší, ale vždycky z toho nejlepšího, co trh nabízí.

Ať už jste kaším dávno propadli, nebo byste naopak potřebovali inspiraci, jak jim přijít na chuť, kuchařka Naše hustý kaše vám nabídne spoustu vychytaných receptů. Navíc se dozvíte mnoho rad, jak kaši připravit téměř z jakéhokoliv „zrní“, které je v Čechách k mání. Nechybí ani tipy, jak mít po ruce vždy něco dobrého a zdravého k jejich dochucení.

Vydalo nakladatelství Došel karamel s. r. o.

Koupíte u knihkupece nebo se slevou na Nasekase.cz