zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Navštivte útulnou kavárnu Cafefin
Autor: facebook + web Navštivte útulnou kavárnu Cafefin

Prozkoumejte s námi tipy na nové a zajímavé pražské podniky, je z čeho vybírat!

Dnes si můžete vybrat z podniků, kde si pochutnáte na kroketách, tibetské kuchyni nebo si k odpolednímu dezertu dopřejete kvalitní šálek kávy!
tereza_pankova , 24.03.2017

reklama

Cafefin

Cafefin je první kavárnou známé značky PHO VIETNAM TUAN & LAN a představuje jemnost Vietnamu v úplně jiném světle, než jste byli zvyklí. Interiér nabízí výstavu fotografií, věcí z cest a opravdu útulné prostředí. Celý projekt vám dá nahlédnout do tajů Vietnamu v jeho každodenním životě a současně vás vtáhne do své atmosféry. Pochutnat si můžete na kvalitní kávě nebo čaji, ale nechybí ani něco dobrého k snědku jako např. banh-mi bagety nebo saláty. Rozhodně doporučujeme jejich vietnamskou bramboračku, správně vyprošťovací!

náměstí Jiřího z Poděbrad 4, Praha

Další tipy na nové restaurace a kavárny

Novoroční tipy na nové restaurace a kavárny. Už jste je navštívili?

Bistrot 104

Bistrot 104 je neformální fine diningové bistro na Vinohradech inspirované nordickou gastronomickou vlnou. Své kuchyřské umění zde prezentuje šéfkuchař Pavol Pavlík, kterého můžete znát z restaurace Le terroir. V nabídce najdete obědové a večerní menu, z jídel je aktuálně velice populární králík s nakládanou mrkví.

Ukázka z menu:

MUŠLE SV. JAKUBA_kysané zelí_brambory_slanina

CELER_makadamové ořechy_olivový olej

DÝNĚ_zázvorová zmrzlina_lesní med

Korunní 104, Praha

Podniky tipy - březen 2 Foto:

Croq 'n' Roll

V Croq ‘n’ Roll se specializují na dobře známé zlatavé krokety. Aktuálně v nabídce najdete tři druhy plněných kroket – sýrové, lososové a s jamónem (sušenou vepřovou šunkou ze Španělska). Kromě kroket zde najdete zajímavé a chutné saláty, wrapy nebo burgery. K pití je k mání točené pivo, domácí limonády nebo výběrová italská káva Costadoro.

Koněvova 11, Praha

Podniky tipy - březen 3 Foto:

AMA Tibetan

V restauraci AMA připravují tradiční tibetské jídlo jako od maminky. Proto je restaurace pojmenovaná AMA, což tibetsky znamená máma. Přestože je důležitým prvkem tibetské kuchyně maso, nabízí zde i veganská jídla. Majitelé navíc berou restauraci jako místo, kde se můžete dozvědět něco o tibetské kultuře. Plánují organizovat promítání, přednášky a koncerty spjaté s jejich kulturou.

Slavíkova 15, Praha

Bistro WingHaus

Seznamte se s novými podniky v Praze! Na výběr jsou kavárny, bistra i bary

Nenápadné bistro

Jako poslední máme tip na nové karlínské bistro. Malý a útulný podnik Nenápadné bistro, v jehož nabídce najdete snídaně, polévky, saláty nebo bagely. A na závěr samozřejmě nechybí sladká tečka!

Sokolovská 37, Praha

Podniky tipy - březen 4 Foto:

reklama

Související témata: tipy , novinky , informace , nové podniky , astronomie

reklama

Přečtěte si také