zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Letní číslo časopisu Prima FRESH 2019
Letní číslo časopisu Prima FRESH 2019

Užijte si léto plné nejen kulinárních zážitků s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Léto se hlásí plnou silou a prázdniny jsou za humny! Spoustu osvěžující inspirace a super receptů, které vám zpříjemní celé léto, najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji už od 12. června.

reklama

Léto je čas dovolených a mnoho z nás vyráží nejen za hranice všedních dnů, ale i za naše hranice státní. Poznávání nových koutů světa je spojeno s mnoha zážitky a rozhodně nezanedbatelné jsou i ty kulinární! Můj muž třeba pravidelně už 15 let vzpomíná na zapečené slávky v malé rybářské vesničce na ostrově Fuerteventura. Loni jsme mezi nezapomenutelné zařadili fritované mini krevetky ve slupce, což je specialita na řeckém ostrově Karpathos. Ochutnávat nová jídla a typickou místní kuchyni patří k našim největším cestovatelským potěšením.

A protože v tom určitě nejsme sami, vybrali jsme pro vás tradiční, ale méně známá jídla z nejoblíbenějších prázdninových destinací. Až přijedete z cest domů, můžete si tak připomenout chutě a vůně, které máte spojené s letním putováním.

Letní číslo časopisu Prima FRESH 2019
Letní číslo časopisu Prima FRESH 2019

Prázdniny ale nemusíte nutně trávit v zahraničí. V Čechách i na Moravě je spousta míst, která stojí za návštěvu. A najíte se tu také skvěle! S výběrem, která místa nevynechat, vám pomůže nový průvodce Gastromapa Lukáše Hejlíka, z kterého vám přinášíme ukázku.
Pokud se chystáte trávit léto na chalupě, můžou se vám hodit zajímavé recepty ze sladkých jahod, ale i nápady na zpracování úrody rajčat. A určitě oceníte skvělé hrnkové koláče, s kterými si léto osladíte vyloženě pohodlně. A chybět samozřejmě nemůžou ani nové tipy na grilované dobroty, které rozšíří váš repertoár.

V novém čísle se sešly i originální recepty od známých jmen kulinární scény. Jednoduché, ale o to překvapivější nápady z dílny Yotama Ottolenghiho, výborná a zdravá jídla nejen pro děti od známého foodblogerského dua Green Kitchen nebo parádní dorty z nové kuchařky Chez Lucie, které ozdobí každou letní oslavu.

Užijte si nezapomenutelné léto plné skvělých, nejen kulinárních zážitků!

Vaše Klára Michalová

Letní číslo časopisu Prima FRESH 2019
Letní číslo časopisu Prima FRESH 2019

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 196 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH podzim 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a hodnotný dárek k tomu

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh

reklama

Přečtěte si také