návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení

Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení
Autor: TZ Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení
Rádi byste vyzkoušeli něco nového? Kdo taky ne! :) Máme pro vás hned několik tipů na novinky na trhu. Vyzkoušejte mixitellu, zimní cider nebo si kupte nový designový kousek do kuchyně. :)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Designové koše FlatBack

Designové koše Brabantia FlatBack jsou typické plochou zadní stranou, díky které snadno padnou ke každé zdi nebo do rohu místnosti. Nová řada košů nese označení FlatBack+, protože kromě minerálních barev disponuje také větší velikostí, odolností a recyklovatelností. Koše dosáhly bronzové certifikace Cradle to Cradle, která hodnotí obnovitelnost produktů. Koše jsou v nabídce ve dvou velikostech 30 a 40 litrů, v nových minerálních barvách nekonečné šedé, industriální betonové šedé a slunečné zlaté. Předností minerálních košů FlatBack+ je jejich pevný povrch a odolnost proti poškrábání a opotřebení. K dostání jsou od 4490 Kč v obchodní sítí Luis, Kika a na e-shopu.

Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení
Autor: TZ Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení

Pomazánky Mixitella

Mixit má novou pochoutku hned v pěti variantách. U jedné lžičky většinou nezůstane. Mixitelly mají základ (tedy 60–80 %) buď z arašídů, kokosu, nebo lískových oříšků – a takové krémy jsou lahodné samy o sobě. Navíc jsou přidány ingredience, které Mixitelly posouvají do oříškového nebe. Čtyři z nich obsahují kvalitní belgickou čokoládu Callebaut, která je v čokoládovém světě legendou. Ta pátá je také z belgické čokolády, z 80% Ugandy.

Novinky na trhu: bio čaje, charitativní žvýkačky nebo nápoj z kakaa

Novinky na trhu: bio čaje, charitativní žvýkačky nebo nápoj z kakaa

Mixitella – Arašídy s hořkou čokoládou Uganda, s mléčnou čokoládou, dále Lískový ořech s mléčnou čokoládou a proteinem, Kokos s bílou čokoládou a Arašídy s bílou čokoládou a jahodami. Jedno balení váží 250 gramů a seženete je na e-shopu za 169 Kč (arašídové a kokosová) nebo 259 Kč (lískooříškovou).

Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení 2
Autor: TZ Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení 2

Limitovaná edice – Zimní cider Tátův sad

Chcete zkusit trochu jiný cider? Pak se mrkněte po limitované edici Zimního cideru Tátův sad. Je z čerstvě vylisovaného jablečného moštu a kořene zázvoru a navíc je obohacen a provoněn vánočním kořením – skořicí, hřebíčkem, badyánem a čerstvou pomerančovou kůrou. Pít ho můžete jak vychlazený, tak i horký – podle toho, jak je libo nebo zima. K dostání je například na Rohlíku, v karlínské prodejně Beershop nebo v Podskalské ulici v prodejně Dobrý cider. Zimní cider je v prodeji v 750 ml lahvích a jeho doporučená cena je 130 Kč. Dočasně se tak přidává ke stálicím Tátova sadu, a to k cideru suchému, polosuchému, chmelenému a také k podzimní novince, kterou je cider z bourbonových sudů.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Reklama