návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Nejzajímavější gastro počiny roku 2018 vol. 2

Nejzajímavější gastro počiny roku 2018
Autor: TZ Nejzajímavější gastro počiny roku 2018
Už u prvního výběrového článku bylo jasné, že jeden to opravdu nebude. :) Máme tu pro vás druhý díl našich tipů na zajímavé podniky, které nás baví! :)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

The Bistro

Na Vinohradech v ulici Londýnská najdete od roku 2018 bistro s velkým B, které se specializuje na tapas. The Bistro otevřel známý šéfkuchař Radek David, kterého jistě znáte díky proslaveným restauracím La Veranda a Babiččina zahrada. Aktuálně tu například pořádají takzvané bláznivé pondělky, které budou zasvěcené světovým gastronomickým legendám – třeba čínským knedlíčkům dim sum či tatarákům.

Jídla z fine diningové restaurace Benjamin.
Autor: TZ Jídla z fine diningové restaurace Benjamin.

Benjamin

Znáte restauraci Benjamin? Za tímto konceptem pojmenovaným podle  prvorozeného syna stojí otec, kuchař a majitel Café Buddha, Štěpán Návrat. Zde si můžete vychutnat jídlo v naprosto intimním prostředí, pouze v maximálním počtu 10 hostů. A hlavní surovina v každém chodu degustace je výhradně od českých dodavatelů. 

Hong Kong Karlín a jeho nabídka!
Autor: TZ Hong Kong Karlín a jeho nabídka!

Hong Kong Karlín

V minimalistické restauraci Hong Kong Karlín objevíte malý kousek Asie, kde si dopřejete gastronomii plnou tradičních chutí, čerstvých surovin a barev. Těšit se můžete na kantonské kachny, křupavý bůček, ale nechybí ani nudlové polévky, saláty a další. Asijské bistro trochu jinak vás bude rozhodně bavit.

Nakoukněte pod pokličku kuchařům v Kuchyni.
Autor: TZ Nakoukněte pod pokličku kuchařům v Kuchyni.

 

Kuchyň

Loni se na poli pražské gastronomie objevil zajímavý koncept restaurace, od všemi známého Ambiente. Kuchyň je restaurace na ideálním místě, s krásným výhledem na Prahu a tradičním českým jídlem. Vše navařené šéfkuchařem Markem Janouchem. Stačí nadzvednout pokličky, přivonět a vybrat si!

Avokádové nebe v Avocado Gangu.
Autor: TZ Avokádové nebe v Avocado Gangu.

Avocado Gang

V Karlíně mají všichni foodies opravdu z čeho vybírat. V loňském roce tu otevřelo také bistro, které nepřipravuje avokádo jen naslano! Avocado Gang nabízí milovaný toust s avokádem, ale také avokádové lívance, avo-burger nebo bábovku. Tomu říkáme odvážné kombinace. Nicméně proč ne? Avokádo chutná skvěle naslano i nasladko!

To nejzajímavější z Public Chilli.
Autor: TZ To nejzajímavější z Public Chilli.

Public Chilli

Posledním tipem v našem článku je podnik Public Chilli. V samém srdci Prahy podávají asijská jídla v moderním stylu. Chtějí návštěvníkům představit autentické chutě Východu s respektem k tradicím. Jako například bao knedlíčky, rýžové misky nebo nudlové polévky.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Reklama