reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Nová místa k návštěvě
Autor: TZ + Facebook Nová místa k návštěvě

Nová místa k návštěvě: italská kuchyně nebo prvorepubliková cukrárna

Tentokrát pro vás nemáme tipy na nové produkty, ale podniky. V Praze se jich vylouplo hned několik, nicméně příště se těšte na další města. Na své si přijdou milovníci sladkého i netradiční kuchyně! :)
tereza_pankova , Vydáno: 26.09.2017

reklama

Čokolaterie Vokovice

Majitelé Čokolaterie ve Vokovicích vyrůstali a postupem času jim čím dál tím víc chyběl prostor, kde by se mohli scházet s rodinou, popovídat si s přáteli nad hrnkem dobré kávy nebo vyřídit v příjemném prostředí pracovní záležitosti. A proto se tuto situaci rozhodli změnit. Kromě sortimentu známého z běžné nabídky většiny kaváren mají v nabídce dorty a čokoládové produkty vlastní výroby. Vše si sami vyrábějí v přípravně, která je součástí Čokolaterie. Rozhodně zavítejte!

K Lánu 2, Praha-Vokovice

Nová místa k návštěvě: italská kuchyně nebo prvorepubliková cukrárna 2 Foto:

Restaurace Vapiano

Čerstvé domácí těstoviny a voňavá pizza připravené před vašima očima přesně tak, jak si vysníte. Přátelský vapianista (tak se říká místním mistrům kuchařům), který se daný čas věnuje jenom vám a nepřekvapíte ho žádným přáním ani otázkou. Ať se rozhodnete pro pizzu, těstoviny, salát, předkrm nebo dezert, bude to přesně tak, jak si vymyslíte. Připraveni jsou tady na vegany, vegetariány, kulinářské kreativce i milovníky klasiky. Zavítejte do nové restaurace Vapiano v Quadriu.

OC Quadrio; Spálená 22, Praha

Nová místa k návštěvě: italská kuchyně nebo prvorepubliková cukrárna 3 Foto:

Cukrárna Myšák

Ambiente navazuje na prvorepublikovou tradici cukrárny Myšák ve Vodičkově ulici v Praze. V nabídce najdete klasické české zákusky, dorty i poháry a doplněny jsou snídaněmi a výběrovou kávou. „Podnik provozují lidé z Café Savoy. Budou dodávat sladkosti ze svojí cukrárny a také se pokusí obnovit některé původní receptury cukrárny Myšák,” říká spolumajitel podniků Ambiente Tomáš Karpíšek. Hosté tak mohou očekávat profesionální obsluhu a letité zkušenosti s provozováním kavárny.

Vodičkova 31, Praha

Nová místa k návštěvě: italská kuchyně nebo prvorepubliková cukrárna 4 Foto:

Levitate Restaurant

Levitate přináší koncept cenově dostupné „fine-dining“ zážitkové gastronomie, využívající vždy čerstvé sezonní ingredience do posledního kousku! Díky tomu tato kuchyně neprodukuje žádný „odpad“. Najdete zde unikátní styl, který boří vše zažité a přitom přináší neotřelý gastronomický zážitek – koncept autentické asijsko-nordické kuchyně.

Štěpánská 14, Praha

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: tipy , restaurace , novinky , nové podniky , nová místa , bistra , astronomie , kavárna

reklama

Přečtěte si také