reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Nová místa k návštěvě
Autor: facebook Nová místa k návštěvě

Nová místa k návštěvě: avokádové street bistro, donuty od Mlsné holky nebo Barcelounoc

Během léta se nové podniky otevírají jedna radost – proto pro vás opět máme výběr míst, kam byste rozhodně měli zavítat! :)
tereza_pankova , Vydáno: 18.07.2017

reklama

Avocado x Street Bistro

Avokádo na chlebu je již natolik oblíbené, že se na české gastroscéně objevilo speciální avokádové street bistro. Jejich speciality můžete ochutnat na různých food festivalech (nedávno na Střeleckém ostrově), v nejbližší době na známém Street Food Jamu před Crossem – 23. července. V nabídce budou plněné francouzské croissanty naslano i nasladko, guacamole a další.

food festivaly a jiné akce

Barcelounoc

Nově otevřený bar se širokou, stále se rozrůstající nabídkou nápojů a alkoholických drinků – to je Barcelounoc. Po víkendu zde můžete využít speciální akce "Crazy Mondays", kdy jsou k mání drinky za velmi příjemné ceny. A nezapomeňte ochutnat jejich pinchos – dobroty podávané na jehle. 

Jana Masaryka 58, Praha

Nová místa k návštěvě 2 Foto:

Mlsná holka

Během léta byla v Brně otevřena prodejna ručně vyráběných donutů Mlsná holka, kde si každý všední den můžete zakoupit čerstvě připrávované a s láskou zdobené donuty. Nabídka se různí, ochutnat jste mohli například malinové, jahodové, ale také donuty s burákovým máslem, javorovým sirupem a vlašským ořechem a řadu dalších.

Kozí 2, Brno

Kavárna na cestě

Jako další pro vás máme tip na kavárnu v příjemném prostředí poblíž janovického zámku – jmenuje se Kavárna na cestě. V nabídce mají výbornou kávu v bio kvalitě, dezerty od lokálních malovýrobců, bylinné čaje a limonády, pivo Bernard a zmrzlinu. Kavárna je také místem konání kulturních, vzdělávacích a komunitních akcí. Neváhejte a vyražte směr Vrchotovy Janovice.

Vrchotovy Janovice 218, Vrchotovy Janovice

Nová místa k návštěvě 4 Foto:

Králík v rádiu

Nyní najdete oblíbenou rodinnou kavárnu Králík v rádiu ve větších a vhodnějších prostorách v pražském Karlíně. Předchozí zázemí ve Vršovicích jí bylo již malé. Koncept ale zůstává stejný jako dříve. Stále stojí na dvou pilířích kvalitního servisu pro rodiče s dětmi - na retro herničce s chůvou a kvalitní domácí kuchyni. Děti se vyřádí, rodiče si v klidu vychutnají kávu a všichni se dobře a zdravě najedí. Pokrmy připravují kuchaři s dlouholetou praxí v zavedených restauracích, jídla i dezerty vaří ze základních ingrediencí, vše z menu vzniká přímo v kavárně. Snahou je vyjít vstříc i těm, kteří mají bezlepkovou, bezlaktózovou nebo vegetariánskou dietu.

Křižíkova 65a, Praha (vzadu ve dvoře)

Připravila Tereza Pánková

Související témata: tipy , restaurace , novinky , nové podniky , nová místa , bistra , astronomie , kavárna

reklama

Přečtěte si také