návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Mutti… To nejlepší z rajčat

To nejlepší z rajčat
To nejlepší z rajčat Autor: archiv Mutti
Mutti je jednička na trhu konzervovaných rajčat v Itálii. Rodinná firma přináší s vášní a s láskou čerstvě zpracované, vysoce kvalitní a chuťově vynikající rajčatové výrobky na stoly po celém světě již více než 100 let.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skvělá surovina, pečlivý dohled a lahodný produkt – to je podstata oblíbených rajčatových výrobků Mutti.

Mutti si zakládá na výběru těch nejlepších odrůd italských rajčat. Pravidelně kontroluje pěstování, sklizeň a konzervaci rajčat. Z farmářských polí musí být rajčata zpracována do několika málo hodin.

Jemně krájená rajčata Mutti se připravují unikátním výrobním procesem. Rajčata se loupají za studena a bez použití páry. Zachovají si tak přírodní chuť, barvu a vůni právě nasbíraných rajčat. Můžete ochutnat také typicky středomořské varianty s bazalkou nebo česnekem.

Loupaná rajčata Mutti jsou vyrobena z masitých a pevných rajčat. Po oloupání se uchovávají v sametově jemné rajčatové omáčce.

Cherry rajčátka Mutti jsou vypěstovaná na slunečných svazích jižní Itálie. Rajčata se sklízejí teprve v momentě plného uzrání plodů. Po celý rok tak dostanete na talíři čerstvou a intenzivních chuť rajčátek.

Rajčatové pyré Mutti vyniká hustou strukturou bez zbytků rajčatové slupky a semínek. Pro jejich výrobu se používají jenom italská a vysoce kvalitní rajčata.

Koncentrovaný rajčatový protlak Mutti se vyrábí pouze ze 100% italských rajčat. Po dlouhé generace se zpracovávají stále stejným způsobem. Protlak má jedinečnou barvu a chuť.

Zahuštěný rajčatový protlak Mutti se vyrábí z rajčatové šťávy ze 100% italských rajčat. Šťáva se odpařuje podle tradiční a přírodní technologie.

Výrobky Mutti ze 100% italských rajčat zakoupíte nyní v prodejnách Billa, Tesco, Globus nebo v online supermarketu rohlik.cz. Vychutnejte si čerstvá a kvalitní rajčata po celý rok.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vyzkoušejte báječné recepty s rajčatami Mutti:

Související témata: rajčata , Mutti , konzervovaná rajčata , rajčatové pyré
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama