Kateřina Žáková

Kateřina vystudovala střední odbornou školu obor cestovní ruch a zakončila ji maturitou. Pracuje jako servírka a barmanka. Bydlí se spolubydlící v bytě. Její rodiče jsou rozvedení a má staršího bratra.

Je nezadaná. Do pořadu ji přihlásila její spolubydlící a Kateřina ráda tuto výzvu přijala. Pokud vyhraje, část peněz uloží a část použije na vybavení bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví zábavný kvíz o vaření a gastronomii. Proč právě toto menu? Při jeho sestavování spojila svá nejoblíbenější jídla v jedno menu.

Charakter: Její přátelé ji považují za klidnou, přátelskou a někdy hodně upovídanou. Dokáže se rychle naštvat a vyprovokovat, ale jinak se považuje za flegmatika.

Zájmy: Ráda chodí ven s přáteli. Baví ji sledování hokeje a bojových sportů. Má ráda hudbu a filmy. Baví ji také focení – ať už fotí sama nebo je ona modelem. V neposlední řadě mezi její záliby patří vaření.

Vztah k vaření: Vaří moc ráda, baví ji zkoušet nové kombinace chutí.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří knedlo, vepřo, zelo a dále brokolicový krém a obrácené řízky. Nejraději experimentuje s českou kuchyní, ale i se zahraničními recepty.

Nesnáší: Nejí kopr, křen, syrové ryby a mořské plody. Snaží se vždy vše ochutnat, než aby jídlo předem odsoudila.

Motto: V životě se řídí mottem: „Nic není takové, jaké se na první pohled zdá.“

Očekávání: Těší se na nové lidi, ochutnání nových jídel a ráda si vyzkouší, jaké to je vařit v daném časovém limitu.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty